Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon gáz hogy semmi érzelmi...

Nagyon gáz hogy semmi érzelmi töltet nem volt ebben?

Figyelt kérdés
2 hónapja járunk a barátommal,és tényleg nagyon megkívántuk egymást,konkrétan én erőltettem is kissé a dolgot.Viszont semmilyen jellegű változást nem érzek,vagy azt hogy különleges volt,pedig tényleg szeretem,de azt érzem hogy kis idő múlva nem is fogok rá emlékezni,annyira jelentéktelen volt.Ráadásul érzékenyebb vagyok lelkileg bármelyik lány barátomnál.Mi a baj velem mégis?:(

2014. jan. 1. 20:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát úgy nehéz is élvezni szerintem, hogy ilyen technikai kérdéseken mereng a két fél, ez is ismerős... mikor majd már a szenvedély dominál a technikai kérdések felett, jobb lesz :)
2014. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
még nincs gyakorlatotok a szexben
2014. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt... Sokáig húztuk a dolgot, erre pont egy olyan délután mentem bele, amikor alig volt már időnk is, fájt is az eleje, nem volt nagy szám. És olyan csalódott voltam, vagy nem is tudom... Azt vártam hogy majd valami nagy dolog lesz mert hát mindenki ezt mondja, de mondjuk én ezt nem fogom elfelejteni mert azért vicces volt. :D 1000 más, és jobb alkalom lett volna rá erre kifogom a legpocsékabbat. :D
2014. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!