Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mennyi idő után...

Szerintetek mennyi idő után érdemes lefeküdni valakivel? ( ha mind a ketten szüzek)

Figyelt kérdés
16/F , 14/L
2014. jan. 2. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátommal a 2. Évfordulónkon vesztettük el a szüzességünket :) 17 évesek voltunk, de persze mielőtt nem feküdtünk le egymással addig pettingeltünk és így ismertük meg egymás testét :) szóval szerintem nincs időhöz kötve. Nem bántam meg, hogy akkor tettük meg :) 18/L
2014. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nektek még nem igazán kéne.. De ebben a korban átl. a 4 hónap után, ilyenkor a személyiségetek teljesen a felszinre tör egymás között, és ilyenkor nem az előitélet segít..(Cuki,Kedves..).. Szerintem pettingeljetek fél/1 évig.. És utánna jöhet szóba több :)
2014. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Amint mindketten úgy érzitek,hogy már nagyon vágytok rá.

Ameddig gondolkozik valamelyikőtök,hogy kéne,nem kéne...addig ne feküdjetek le. Fokozatosan fedezzétek fel egymást testét. :)

2014. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
14/L? Az szép. Nem az én dolgom hát még lehetne várni a kort ítélve.
2014. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!