Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek érdemes vele...

Szerintetek érdemes vele lefeküdni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe szerelmes vagyok,de ő csak fizikai vonzalmat érez irántam(régen meg ő volt belém zúgva, csak akkor meg engem nem érdekelt a pasi).Egyébként nekem ő lenne az első.Tudom, hogy utána még nehezebb lenne kiszeretni belőle, csak arra gondolok, hogy legalább olyannal történne meg, akit szeretek.

20L


2011. nov. 24. 01:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
és jobb lenne azzal a tudattal lefeküdni, h tudod, h csak egy lyuk vagy neki semmi több?
2011. nov. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem érdemes, de ha szeretnéd akkor tedd meg, de csak ha tudod úgy kezelni a helyzetet, hogy tudod, hogy nem ő használna ki.
2011. nov. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
62%
Valószínűsítem nem régóta vagytok együtt, várd meg hogy beléd szeressen és akkor menny be. Ha pedig nem vár rád akkor nem érdemes vele lefeküdnöd.
2011. nov. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%
Sokkal nehezebb lenne utána. Te komolyan egy "egy éjszakás" kaland által akarod elveszíteni a szüzességedet? Grat.
2011. nov. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

Az első szerintem szerelemből legyen ami kölcsönös!!!ő szerintem is csak egy lyuként tekintene rád!!megvoltál neki aztán ott hagy te meg összetörsz és ha meg jönne egy olyan srác akivel tényleg szeretitek egymást majd visszagondolsz hogy de hülye voltam...

de te tudod mit akarsz

21/F

2011. nov. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt engem csak egy szó zavar:

"LEGAGLÁBB olyannal történne meg".

Miért, mindenképp meg kell történnie? Most? Csütörtökön? Vagy ráér év végéig?

:D:D:D

2011. nov. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Senkivel nem érdemes lefeküdni, akivel nem szerelemből teszed, vagy ő nem teszi szerelemből veled.
2011. nov. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy olyan műfaj, hogyha feminin modon mukodsz, hogy egyre tobb es tobb kell belole. Namost ha ő csak egyszer akarja, Te hiaba vágyakozhatol utana - egy olyan testi-lelki állapotban, amelyben még jobban kívánod-szereted őt, mint most.

Ez az együttlét nem víz, hanem olaj lenne a tüzedre, kicsi lány.

2011. nov. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%

Igen, nagyon is jó ötlet.

Nem érdemes már tovább várni vele, csak görcsölni, szégyenkezni fogsz, hogy még mindig szűz vagy, ő legalább normális, rendes pasi, akinek még mindig bejössz.

2011. nov. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
44%

...aztan majd talalkozik egy fiuval, aki beleszeret, es aki soha nem fogja neki megbocsatani, hogy nem ő volt neki az első, és egesz eleteben felemlegeti neki.


Semmi keresnivaloja nincs a masoknak megfelelesnek ezen az eletteruleten! Az ő lelke, az ő teste, az ő puncija! Ő rendelkezik veluk, senki masnak még csak ahhoz sincs joga, hogy BÁRMIYLEN infohoz jusson ilyen intim temaban masokrol!

2011. nov. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!