Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 29 éves szűz faszi, az mekkora...

29 éves szűz faszi, az mekkora durva!?

Figyelt kérdés
29 évesen még mindig szűz vagyok. :) Én ezt nem élem meg tragikusan, szóval az a helyzet, hogy régen baromi dagadt voltam, fogytam egy csomót, átálltam a sportosabb életre. De kimaradt az az időszak, amikor az ember átveszi az olyan könnyű ismerkedés ízét, mintha csak egy kiló kenyeret vásárolna a boltban. Van néhány lány haverom, velük laza vagyok, szvsz nem parázok a lányoktól. Antiszoc meg csóró sem lennék, nem érzem magam akkora hatalmas rakás szerencsétlenségnek. :) De amint egy ismerkedős helyzetbe kerülök, baromi komolytalan leszek, és elbaltázok mindent. Pedig már hiányzik, hogy elinduljak a családalapítás, közös egzisztenciaépítés, stb. útján. A magyar társkereső oldalak elég gázosak. Szerintetek mit tegyek?
2014. jan. 9. 20:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Csak kicsit.
2014. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Hát eléggé durva, de ezek a napi 5 ugyanilyen kérdések is épp elég durvák....
2014. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem tudok segíteni, én is ilyen gondokkal küszködök, csak sok szerencsét szeretnék kívánni :) Remélem szűztelenít valaki, és engem is :D
2014. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Pff 29 éves szűzként NAGYON ne akarj családot alapítani, úgy megbuknál mint.... Na mind1. Élőben ismerkedj, kell a tapasztalat. És ne mondd meg, hogy szűz vagy.
2014. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Hát, én edzőterembe mennék:D ott van asszony
2014. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
a sikeresség alfája és omegája, hogy át kell lépni a komfortzónád határát! nem megy a csajozás? csajozz! félsz beszélgetni ismeretlen lányokkal? próbálkozz! ennyi. értelmes embernek ha akarata van bármit meg tud tanulni. ennyi.
2014. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Soha ne mond azt egy lánynak ,h szűz vagy!

Egyrészt senki se kíváncsi rá és ilyen korban már csak szemforgatás marad.

2014. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Van egy elképzelésem a kinézetedről és nem ideális
2014. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Tegyél ellene,ismerkedj. Ebben mi nem tudunk segíteni,neked kell megoldanod.:)
2014. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
1# vagyok, egyébként, ha nincs lámpalázad a nők előtt, nem vagy feszült és ideges, akkor az ismerkedéssel nem lesz gond, amíg, a vicces( és komoly), közvetlen és minden storyt meghallgató és értékelő önmagadat adod.
2014. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!