Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 29 éves szűz faszi, az mekkora...

29 éves szűz faszi, az mekkora durva!?

Figyelt kérdés
29 évesen még mindig szűz vagyok. :) Én ezt nem élem meg tragikusan, szóval az a helyzet, hogy régen baromi dagadt voltam, fogytam egy csomót, átálltam a sportosabb életre. De kimaradt az az időszak, amikor az ember átveszi az olyan könnyű ismerkedés ízét, mintha csak egy kiló kenyeret vásárolna a boltban. Van néhány lány haverom, velük laza vagyok, szvsz nem parázok a lányoktól. Antiszoc meg csóró sem lennék, nem érzem magam akkora hatalmas rakás szerencsétlenségnek. :) De amint egy ismerkedős helyzetbe kerülök, baromi komolytalan leszek, és elbaltázok mindent. Pedig már hiányzik, hogy elinduljak a családalapítás, közös egzisztenciaépítés, stb. útján. A magyar társkereső oldalak elég gázosak. Szerintetek mit tegyek?
2014. jan. 9. 20:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Kicsit érdekes de igazából én is 20 éves korom felett vesztettem el.

Egyik kollégám 29 éves és ha ilyet mondanál neki hát ő tuti kiakadna. :DD

2014. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ha kövér vagy fogyjál le.Járj el társaságba és ne a csajozás legyen az első.Neked is rá kell jönnöd,hogy a nők nem egy csodálatos különleges érthetetlen élőlények,hanem egyszerű emberek,mint te.
2014. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok hájpacni :) Amúgy kösz mindenkinek a flamet, és az őszinte válaszokat :D
2014. jan. 9. 20:39
 14/27 anonim ***** válasza:

Ezt ,hogy csináltad?

És eddig, nem tudtad mi az ,hogy punci?

29 éves vagy.........menjél el egy hivatásoshoz,de k..va gyorsan!!!!!!!!

2014. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Vagy kicsi a péniszed pl. 12-13cm, vagy alacsony (pl. 170cm) vagy. A legtöbben ilyen okok miatt maradnak idáig szüzek. Egyik sem előnyös sőt különösen hátrányos tulajdonság, amit szeretnek meglovagolni a nők és itt fogást találni rajtad. A méret vertikálisan is és horizontálisan is számít, ezt fogadd el és próbálj túllépni ezen.
2014. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
elóző: A 170 cm magasság az mióta annyira alacsiny? Nálam az nem jelentett problémát pedig 173 vagyok vagy az a 3 cm olyan sokat számít és a faszomse nagy 14 cm
2014. jan. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

15-s te melyik bolygón éltél eddig? 170 centi magasság és 12-13 cm szerszám nem elég egy nőnek sem? Uramatyám! Neked is azért nincs senkid, mert sajnáltatod magad. Férfi vagy vagy kisgyerek?


Kérdező te jó úton hallatsz, te is ugyanúgy későn érő lehetsz, mint én voltam, de legalább nem sajnáltatod magad, ami egy nagyon jó pont.

Azt javaslom, hogy éld tovább az életed sportolj tovább, dolgozz és járj el a barátaiddal mindenhova. Viszont ne akarj nagyon nőt, hanem légy laza, nyugodt és jönni fog magától. A szüzességedet meg nem kell egyből felhoznod, csak akkor ha megszeretitek egymást, lehet hogy örülni is fog neki! Fel a fejjel! :)

2014. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Jó idegesítő lehetsz 13 éves ésszel 30 éves testben... A te bajod hogy eddig nem éltél. Minket meg nem érdekel a lúzerságod.
2014. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
# 18 Nyugi az ilyen emberek úgy sem érnek meg 40-50 évnél többet... főleg ha férfiról van szó... aki ilyen idős korára nem él aktív szexuális életet annak következményei lesznek,depresszió stb. amiből jön a számtalan többi "szövődmény" Hiába vigasztalják magukat azzal hogy "jó nekem így is,nem hiányzik"
2014. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Hát jó nagy hülye vagy, hogy ezt állítod mindenféle forrás nélkül. Mindenki talál magának párt aki elég érett lesz hozzá, csak van aki korábban van aki később ér meg. Ennyit erről!
2014. jan. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!