Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 29 éves szűz faszi, az mekkora...

29 éves szűz faszi, az mekkora durva!?

Figyelt kérdés
29 évesen még mindig szűz vagyok. :) Én ezt nem élem meg tragikusan, szóval az a helyzet, hogy régen baromi dagadt voltam, fogytam egy csomót, átálltam a sportosabb életre. De kimaradt az az időszak, amikor az ember átveszi az olyan könnyű ismerkedés ízét, mintha csak egy kiló kenyeret vásárolna a boltban. Van néhány lány haverom, velük laza vagyok, szvsz nem parázok a lányoktól. Antiszoc meg csóró sem lennék, nem érzem magam akkora hatalmas rakás szerencsétlenségnek. :) De amint egy ismerkedős helyzetbe kerülök, baromi komolytalan leszek, és elbaltázok mindent. Pedig már hiányzik, hogy elinduljak a családalapítás, közös egzisztenciaépítés, stb. útján. A magyar társkereső oldalak elég gázosak. Szerintetek mit tegyek?
2014. jan. 9. 20:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Forrás? csak nyisd ki a szemed ;) én több ilyen embeerről hallottam a környezetemből aki 30 éves koráig nem hozott össze semmit utána elindul szépen a leépülés folyamata... főleg akkor már olyannyira elkeserednek, hogy belebuknak a pálinkás üvegbe.. na onnantól még jó 10 év szóval 40-50 között már a földet húzzák rá... számtalan ilyet tudok mondani ismeretségi körből. ;) és azt se mondd h mindenki talál párt magának mert ez nem ilyen egyszerűen megy... Sok tényező befolyásolja a dolgokat.. úgy könnyen beszélsz ha minden megy ,mert nem tudod mi az a szar,amikor kilátástalanságba vagy és csak azt veszed észre hogy "hopp elszaladt rajtam az élet egy része, az ifjúságom és lószart se alkottam nem is éltem"!
2014. jan. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Hát ha ugyanolyan marad a hozzáállása semmit se változtat az életében, akkor tényleg bekövetkezhet ez. Ha rájön milyen hibákba esett bele és kijavítja onnantól sínen halad. Még én se voltam nővel, 24 vagyok de sok hibára rájöttem, hogy miért nem jött össze, és ezekből építkezek, minthogy folytassam a búskomor életemet, és alkoholba folytassam azt. Huszonévesen sose késő elkezdeni semmit se, viszont 30-40 fölött már tényleg gond van. Olyan, hogy valaki szűzen hal meg, azért az elég extrém ritka eset.
2014. jan. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Köszi a további kommenteket is. Némelyik hozzászólás olyan fotelhuszáros, hogy okozott néhány vidám percet, köszi utólag is érte :)


A bíztatókért külön köszönet. Szerencsére nem látom siralmasan a helyzetet. Az életem egyébként jól alakult, meg van mindenem, és szépen haladok előre. A pálinkás üveg nem fenyeget, nem hiszem, hogy a nőhiány miatt eldobnám a középvezetői állásomat, a házamat, az épülő vállalkozásomat, a hétvégi autós csapatásokat és motorozásokat.


Aki ilyen jövőt remél nekem, az valszeg több csajt fektetett meg mint én, talán akadt közte néhány fogatlan ötvenes is, de a családi életében lehetettek olyan gócpontok ami miatt ilyen siralmasan látja az egészet egyetlen momentum alapján.


Hát hajrá nekem :)

2014. jan. 11. 11:44
 24/27 anonim válasza:

én 31 vagyok és még én is szűz

ezt a sok hülye hozzászólást, hamarabb meghal aki nem szexelt még és nem él aktív szexuális életet

az önkielégítés szerinted nem az , naponta 3 szor :) például.

2014. jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
# 24 szövegértés 1-es leülhetsz... rá jöhettél volna hogy azzal sok más is jár nem konkrétan az h nem él nemi életet..egy láncreakció szerű dolog.. ezt csak az tudhatja aki már benne van,és a végét járja,vagy közelről látott ilyen embert leépülni. Tudom,hogy hihetetlenül hangzik meg minden de van ilyen.
2014. jan. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

lehet, de az az ember depis is lehetett, meg életkedvtelen, meg hasonlók.

ezek járulhattak hozzá a halálához.

aki szex nélkül is boldog és sok ilyen ember él jelenleg MO.-on, simán elél 80-90 évig is.

erre én is tudnék példát mondani

2014. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Gyerekek, gyerekek. Én már nagyon öreg vagyok és szűz. A farkam röhejes és ronda vagyok. 10 éve is ronda voltam. Azóta ez fokozódott. Úgy gondolom, hogy mégis boldogabb életem volt/lesz mint sok embernek. Mentőápolóként kezdtem, majd egészségügyi problémák miatt a 104-es telefon mögé kényszerültem. Vadászom, pecázom, és van egy olyan baráti köröm amilyen nem sok embernek lehet.

Sokkal boldogabb, tartalmasabb élem van mint az emberek nagy részének. A sok buta, "agyhalott", falu bikája, azt gondolja, hogy csak a nők és a pénz tehet boldoggá minket embereket. Nem tudom milyen kapcsolatban élni, soha nem próbáltam. De azt tudom, hogy ezt nem cserélném el egy 20cm-es szerszámra és gyári/biztonsági őr melóra.

Természetesen nem a szexhiánytól lettem beteg, csak egyszerű gerincsérv. Más gondom nincs, mentálisan sem érzem magam betegnek.

Fela fejjel, nem lesz minden vén legény alkoholista. Talán még a 60 éves kort is megéljük.

2014. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!