Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért akarja itt minden ember...

Miért akarja itt minden ember lebeszélni a 20-22 feletti szűz pasikat arról, hogy prostival veszítse el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Mindig mondják, hogy ,,ne mondd már, hogy nem tudsz összeszedni egyetlen nőt sem 22-25 évesen? Úgy néznek ezekre a pasikra, mint valami penészgombára a plafonon. Csak azt elfelejtik megemlíteni, hogy mostanság még a nem túl szép lányok is olyan szinten pokolian válogatósak lettek, hogy egy kevésbé előnyös külsejű, lelkiző, önbizalom hiányos srácnak hát meszet kell szinte ennie, ha nőhöz akar jutni. Aki persze sikeres a másik nemnél az értetlenül áll a dolgok előtt, de lehet benne valami, ha a sok-sok száz prostis kérdés itt tényleg valós és ennyire sok elutasítás érte őket. Lányok, ideje lenne ezen is elgondolkozni, hogy a nyafogásuk mögött, lehet valami realitás. Nem zörög a haraszt, ha...
2014. jan. 13. 19:09
1 2 3
 11/22 LeftBehind ***** válasza:
Bár teljes mértékben egyetértek veled a normális csajok teljes hiányában,a prostizás szerintem is hülyeség. Szex szerelem nélkül? Nem sok értelmét látom. Ennyi erővel kiverem és le van tudva,még fizetni se kell érte.
2014. jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
én tudnék barátnőt szerezni, olyant is aki nagyon tetszik. de kevés pénzem van, ezért nem kezdek komoly kapcsolatba. eddig még csak prostival voltam. lehet találni olyant aki: igényes, a puncija is jó illatú, szép, kedves, okos, bevállalós. Csak az a baj, hogy akármit csinálsz, nem fogja élvezni a szexet. Esetleg megjátsza. És én azért nem járok már prostihoz, mert nekem az jelentené az igazi élvezetet a szexben, hogy örömet okozok a lánynak. De a prostinak csak azzal okozok örömet, ha hamar elmegyek, vagy ha adok borravalót. Annak jó aki csak üríteni akar, de aki szeretkezni akar az felejtse el a prostikat. Szűzként meg ha olyant fogsz ki aki elfekszik mint egy fadarab, akkor jó időre elmegy a kedved az egésztől. nightclubokban elég jól szokták végezni a dolgukat. de ott se olyan mint barátnővel.
2014. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%

Mert a mai nőnek nevezett valamiknek az olyan pasik kellenek amit a TV-ben látnak. (éjjel nappal budapest, valóvilág, stb..) aztán persze megy a sírás mikor seggbe tolják őket aztán röhögve elküldik őket, hogy jöhessen a következő madár csaj aki beléjük szeret ők meg csak felhúzzák egy menetre aztán kiadják az útjukat és utána jön a sírás a rendes pasiknak, hogy jajj megint átvertek bárcsak ilyen barátom lenne mint te, rendes meg kedves.

Aztán összejön megint egy ilyen bunkó alfával aki le se szarja és ez így megy örökkön örökké. Egyre elmocskosodik ez a generáció szóval csak a rosszabbra lehet számítani ezentúl. A prosti legalább lefekszik az emberrel ha fizetnek neki, ő is inkább dugna Brad Pitt-tel de ő a pénzért csinálja szóval ha valaki nem egy ápolatlan bunkó akkor nem küldi el, ennyi.

Ez a duma meg, hogy a discoban fel lehet szedni akárkit akárkinek ez megint csak hülyeség, ez akkor igaz ha jól nézel ki akkor pedig hülyeség ez a kérdés mert akkor barátnőd is van lazán. A discoban nem jön össze csúnya paliknak semmi max az, hogy jól kiröhögik őket, meg ha közeledik egy csajhoz akkor egyből leterelik meg elküldik, hogy fújj mit képzel el, persze ha ugyanúgy oda megy egy swag yolo hülyegyerek akkor az már egyből tapizza a seggét aztán mehet minden ami belefér másnap meg a sírás, hogy megint egy bunkó pasi aki elhagyja, ennyit erről..

2014. jan. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
24%

Attól, hogy egy szerencsétlen hülye vagy, aki csak prostit tudott összeszedni magának, attól lehet az a huszonéves pali, mint jó magam is rendes párkapcsolatban szeretnék átélni. És amúgy is ez miért érdekel téged? Fel kéne már fogni a kis agyatokkal, hogy nem mindenkinek van erre igénye, ha neked van akkor egészségedre a te magán ügyed.

A másik gond veled az, és nem csak veled, hanem egy pár okos válaszolónak is, hogyha elítélitek meg utáljátok a nőket, hogy így válogatósak úgy igényesek és "így nem kellek senkinek, mert csúnya vagyok jajj" ezzel a hozzáállással őszintén, hogy akartok magatoknak egy nőt? Most attól, hogy hallotok egy pár sztereotípiát meg egyszer kétszer megbántottak, most ez kőbe van vésve, hogy mindig így lesz? Előbb nőjetek fel aztán keressetek kapcsolatot!

2014. jan. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 LeftBehind ***** válasza:

"Most attól, hogy hallotok egy pár sztereotípiát meg egyszer kétszer megbántottak, most ez kőbe van vésve, hogy mindig így lesz?"


Na figyelj,rengeteg csajnál próbálkoztam. A 100.-at már röhögve elhagytam és ezek közül egyetlen egy engedett közel magához,egyetlen egybe tudtam beleszeretni és még ő se akar többet tőlem barátságnál. Az általam megismert nők hatalmas része beképzelt,számító,kicsinyes,prűd...van hogy ezekből csak az egyik de olyan is rengeteg van akiben simán benne van mind. Nézd,én tudom hogy itt mindenkiből árad a megtörhetetlen pozitív kisugárzása,de én már rég túlléptem azon a vonalon ahol még egyáltalán érdekel mások véleménye a témával kapcsolatban. Láttam amit láttam,hallottam amit hallottam és mindig én kaptam a pofont szóval lécci legalább azt ne próbáld meg elmagyarázni hogy én mit tapasztaltam. Köszi.

2014. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Ma 12.15


Én is ezt látom, hogy már diszkóban sem úgy megy, hogy bárki összejön bárkivel, hanem ott is csak a helyes cicafiúk aratnak, a többi mind egyedül megy haza. Ezért nem értem azt mindig, amikor egy ronda srác mondja, hogy hol szedjen össze csajt és 10 srác írja rögtön, hogy diszkóban boldog-boldogtalan pasi összejön bármilyen nővel. Nem ezt látom.

2014. jan. 14. 23:50
 17/22 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom melyik szerencsétlen pontozott le de ássa el magát! Hihetetlen hogy nem látjátok a fától az erdőt és csak a szar sztereotípiákba hisztek! Nem hiába van az a mondás, hogy akkor jön a szerelem, ha nem számítotok rá tehát azért nem jön össze nektek, mert rágörcsöltök, és emiatt elszúrjátok. Foglaljátok el magatokat hasznos dolgokkal amiben örömet lelitek és higyjétek el hamarabb fog összejönni, ha nem paráztok rá, és rájöttök arra hogy bennetek is van hiba nem csak a nőkben.
2014. jan. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

En egyet ertek amit leirtal kerdezo..ebben a mai vilagban meg egy csunyacska no is jo pasit akar..es meg is kapja..es ez mind azota van igy miota az internet benepesitette az egesz vilagot..ilyen olyan tkeresok..par kattintas egy nonek es ott van 100pasi valogathat..nagy a konkurencia ..es bizony mar szuper szexinek kell lenni majdhogynem

.regen azert nem igy volt..olyan15 eve van az igy.

2014. jan. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
29%
Nekem aztán teljesen mindegy mit csináltok! Próbáltam segíteni, de úgy látszik hiába koptatom a billentyűzetemet. Én is magamat lábaltam ki az egészből. Siránkozzatok csak tovább! Amúgymeg, ha nem tetszetek magatoknak, akkor mi a fenéért nem kezdtek el sportolni? Nekem nagyon meghozta az önbizalmamat, és elkezdtem sokkal tisztábban látni a dolgotokat.
2014. jan. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Akik írogatják, hogy a discoban kell felszedni csajokat azok se szednek ott fel csak ezt látják a tv-ben meg ezt olvassák gyk-n aztán azt hiszik tudják miről beszélnek.

Legtöbbjük akik ezt írja szerintem még discoban se volt.

2014. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!