Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy majdnem 30 éves szűz...

Egy majdnem 30 éves szűz pasi, akit eddig csak kosár kosár hátán ért a csajoktól, ha végre talál egy nem felszínes lányt egy társkeresőn, de az utolsó pillanatban az is lemondja a randit, az mit gondoljon a szerelemről, párkapcsolatokról?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 16:13
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
A legjobb, mikor mindig azt mondják, hogy ne keseredj el, úgy is megtalálod a párodat. Aztán újabb 20 próbálkozás és újabb 20 kosár. Ez megy már évtizede, maholnap 28 vagyok és egyetlen lány sem akart még vele járni. Pedig a kezemet levágnám egyért is.
2014. febr. 5. 18:52
 22/29 anonim ***** válasza:

Figyelj, en egesz eletemben kover csaj voltam, es ronda is, az iskolaban zombinak hivtak. Megis talaltam magamnak pasit 100 kg-an es tuske hajjal. Annak ellenere, hogy alig volt es van erdeklodo pasas, o elvett felesegul.

A tarskeresokrol annyit, hogy ha 20 pasinak irok, egy valaszol, de az is udvariassagbol.

Megse szidom a ferfiakat, hanem kutatok, hogy mi lehet az amit maskepp kellene csinalnom.

Ma mar tudom, hogy le kell fogynom, akkor legalabb jeloltek lesznek.

A lenyeg, ha en ferjhez mentem igy, akkor mindenki mas tud maganak part talalni.

2014. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Mellesleg a 35 eves nonek miert kellene olyan valaki mellett kikotnie akit nem szeret, nem tisztel? Az kinek lenne jo? Akkor inkabb egyedul maradok!
2014. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
61%

most azzal szegény nem lesz előrébb hogy még a kövér csajok is hamarabb találnak valakit :D

sőt engem kifejezetten frusztrál

2014. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 LeftBehind ***** válasza:
Ha 100 kilós lennék én se szidnák senkit,de ez a felállás azért egy kicsit más...
2014. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
55%

En csak annyit mondok, hogy ha egy atlagos pasirol beszelunk, aki nem az elerhetetlen pitsakra bukik, az talal maganak baratnot, aki 30 evesen meg nem volt senkivel, azzal gondok vannak. Sajnalom.

Lehet hibaztatni a noket, de az nem fog elore vinni, ha egy normalis kapcsolatot akar a kerdezo.

2014. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Talán ha nem a pénz kellene minden nőnek, és nem a divatot majmolnák, illetve ha rend lenne a fejekben, nem lenne itt gond semmivel.


Egy csalódott ember....

2014. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

Én 26 évesen vesztettem el a szüzességemet, egy olyan nővel akit tényleg tudok szeretni. A neten ismertem őt meg, és még csak nem is azért kezdtünk el levelezni egymással, mert fel akartam szedni. Aztán bejöttem neki, nekem is tetszett.

Bevallottam neki, hogy szűz vagyok, meg jó pár olyan dolgot elmeséltem magamról, ami bántott erre Ő is olyanokat elmesélt amitől leeset az állam...

Átmentem én magam is hasonlókon amin Te is.

Amiatt ne érezd magadat rosszul, hogy 30 évesen nem voltál még nővel, mert elmondom miből áll a szüzesség elvesztése, egy férfinál: Formálj az egyik kezeddel egy kis lyukat aztán a másikkal a mutató ujjadat dugd bele a lukba, aztán húzogasd benne pár másodpercig... Remélem érted. Nekem valahogy ennyire sikerült az első, de nem nagy ügy, amúgy.

Másik része az, hogy én kórosan sovány vagyok, mert lánc dohányzom 15 éves koromtól (igaz nem vagyok rossz erőben ettől függetlenül, egykezes fekvő stb.) és még is összejött így is. Sőt! Előtte olyan is volt, hogy buli helyen a lány hívott oda magához. És tudod miért? Azért mert látta, hogy valaminek nagyon örülök, és leszarom tiszta szívemből a külvilágot!

Ez a titka a csajozásnak: leszarod a körülményeidet.


- szűz vagy 30 éves vagy

- a múltban xy dolog történt a nőkkel kapcsolatban.

- stb.


És így tényleg arra jössz rá, hogy te magadtól is boldog vagy, tudsz "magadból alkotni" és meg mered mutatni a külvilágnak, de nem azért, hogy megmutasd mekkora király vagy, hanem csak úgy mert épp olyan kedved van hozzá. Ez nem az jelenti, hogy tiszta happy vagy vagy ilyesmi, mert az már meg játszás. Hidd el nincs olyan nő akit ez nem indítana be, akár mekkora hülyeség is amit kitalálsz/elmondasz.

Szóval egyszerűsítve ne foglakoz úgy a nőkkel, ne kergesd őket. Élj szívből. Például én érdeklődöm a filozófia iránt, volt egy lány akinek elkezdtem azt ecsetelni, hogy nekem önbizalomhiányom van, de ez nekem így jó! :D Először hülyének nézet emiatt, aztán elmagyaráztam neki, hogy én hogy merítek erőt ebből, hogy nem létezik, jó és rossz tulajdonság csak élet szituációk léteznek ami alapján el dől egy tulajdonságról, hogy jó vagy rossz-e. Ha zh-t írok akkor többet tanulok rá emiatt, mert kevésnek érzem magamat, hogy sikerüljön. (Persze aki egy kicsit is konyít a filozófiához az tudja, hogy egy orbitális fasság az egész amit kitaláltam.) még is nevetett ezen meg elgondolkodott a mondani valón. És simán eltudtam hívni őt! (Utána persze elb**sztam mert ügyet csináltam az egészből, de ez egy másik sztori...)

Mert magadból alkottam valamit és ne csinálj ügyet ilyenekből mint most is.


Próbáld meg te is megkeresni azt ami egész emberré tesz egy nő nélkül is, és alkoss belőle magadból és mutasd meg bátran!

Nem szaporítom tovább a mondókámat: sok sikert kívánok!

Ha gondolod írj privátot is, ha nem zavar, hogy fiatalabb vagyok, hátha tudok valamit segíteni!

26/F

2014. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 KJUsul ***** válasza:

45 éves vagyok, de nem szűz. Én 19 évesen vesztettem el, viszont utána évekig nem állt velem szóba nő, akivel elvesztettem hányt utána...



Szóval tudom miről beszélsz. Én kövér voltam mindig és ráadásul még csendes is. Sosem voltam nagy dumás. Az ilyenek szinte senkinek se kellenek. Egyszer találtam meg az igazit, de csak ő volt nekem igazi, valósággal meghökkentem mennyire gyűlöl valójában. Sajnos van akinek ez a sorsa.

2014. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!