Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha a 16-22 éves lányok kinövik...

Ha a 16-22 éves lányok kinövik azt a korszakot, amikor csak rosszfiús, bulizós, züllött egyének keltik fel az érdeklődésüket, akkor hogyan fog megváltozni az életem?

Figyelt kérdés

Mert én jelenleg 19 vagyok "jófiú".

Így néz ki egy napom

Reggel felkelek, reggelizem, fogatmosok, irány a meló(kocsival)

Melóban keményen dolgozom, közben álmodozva figyelem a főnököm a polcok közül, hogy milyen szép női vannak..

Ha végeztem melóval egyből megyek haza gyorsan átöltözöm és megyek edzeni(konditerem)

A végeztem megiszom a protein turmixomat és gyors szénhidrátot majd beveszek egy multivitamint és egy 1000mg os c vitamint, utána elkezdek főzni, megcsinálni az ebédem, meg pár szendvicset tízóraira. ha végeztem leülök a gép elé kezembe veszek egy nagy tál meleg kaját és elkezdem nézni a sorozatim (supernatural, walking dead, ki vagy doki...) Utána lezuhanyzom és lefekszem még nem túl későn aludni. Másnap ugyanez amikor nincs edzésnap akkor többet ülök a tv előtt.

Hétvégén este elmegyek komoly éttermekbe enni egy jót vagy egyedül vagy haverommal, aki egyben edzőtársam is, vagy elmegyek moziba ha valami premier van.

Napközben meg elmegyek néha mamámhoz segíteni neki, tüzifát hasogatni vagy leveleket összeszedni, szekrényt húzogatni stb. Vagy átmegyek rokanimhoz ha valamit kell segíteni számítógépnél, letölteni telepíteni stb.

csaj ismerőseim egyáltalán nincsenek,max unokatestvér stb

Nem igazán tudok a mai lányokkal olyan témákról társalogni ami érdekelné őket, nem nézem a való világot sem...

Külsőre nem hiszem hogy olyan nagyon sok gond lenne velem 185 cm 90 kg vagyok ronda sem vagyok max átlagos, de soha nem a fullos nők kelletek hanem átlagosra is sokszor mondom h nagyon tetszik, barátom meg erre anyit mond nem valami jó...

Szóval most vagy így egyedül megöregszem vagy nem tudom, mondanom sem kel hogy nőt még csak avi vagy jpg formátumban láttam.


2014. febr. 11. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
de azért próbáltál ismerkedni? :))
2014. febr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
szerintem nem szabad arra várni, hogy majd a körülöttünk lévő világ hirtelen fordul egyet, és minden megváltozik. Aki a rossz fiúkat szereti, szerese a rossz fiúkat. Vannak még lányok, akik a jófiút keresik. És vannak jófiúk akik otthon ücsörögnek és azt hiszik ezek a lányok majd egyszer csak betoppannak az ajtón. Sajnos ez nem igy működik, neked is tenned kell azért. Eljárni otthonról, kimozdulni. Itt nem csak a bulizásra, mozira gondolok. Olyan társas programokat kell keresni amihez nem 1-2ember kell.. Pl. itt a környékünkön van egy közösségi ház ahol fiataloknak szerveznek túrákat. Tök nagy baráti társaság verődött össze, fiatalok, fiúk-lányok vegyesen. Nem azt mondom, hogy ilyenbe kell belefognod, ezt csak példaként hoztam fel, hogy mozdulj ki, járj el olyan helyekre, eseményekre (és nem bulikra gondolok) ahol alkalmad adódik új emberek megismerésére. Ha először csak srácokkal haverkodsz már az is jó, mert kinyílik előtted a világ és lehet ők már meghívnak téged a társaságuk, a baráti körükbe ahol vannak kedves, rendes, egyedülálló lányok. Lényeg az, hogy nyiss a világ és az emberek felé! Hajrá-hajrá! 26L
2014. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Majd a lányok úgy 30 éves koruk körül már spermadonort fognak keresni, akkor fognak a jófiúk jól jönni. Ha pedig te jól karban is tartod magad, hatalmas sikered lesz.
2014. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tehát otthon vagy, dolgozol, edzel, ülsz a TV előtt és mindent elhiszel, amit a lányokról mondanak, főleg, hogy Te magad nem is nagyon találkozol velük.

Egyrészt ha nem ismerkedsz, nem jársz olyan helyekre, ahol új emberekkel találkozhatnál, ne várj a csodára, elárulom: nem fogsz becsajozni.

Másrészt azért nem ilyen egyszerű a képlet, hogy a lányoknak csak "rosszfiús, bulizós, züllött egyének keltik fel az érdeklődésüket". Egyszerűen csak nem. A haverodnak sem tetszenek azok a lányok, akik neked, feltételezem, hogy ez fordítva is igaz. Na, a lányoknál is valahogy így működik. Van, akinek a kigyúrt, kikent bájgúnárok tetszenek, másnak a mackós a férfias, a harmadik a kisfiús alkatra bukik és akkor ehhez még jön a belső, amiben (nem) meglepő módon ugyanannyira különbözik az egyes lányok ízlése, mint a külső esetében, talán még jobban is.


Összegezve, ne várj arra, hogy ki mikor mit nő ki, főleg, ha a saját életeden nem változtatsz. Járj el új emberek közé, építsd le a sztereotípiáidat és még esélyed is lehet.

2014. febr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
azért, fura, hogy az edzett, izmos emberek ilyen önbizalomhiányosak...
2014. febr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez is egy sztereotípia hogy az átlagnál edzetebb emberek biztos tirpák tahó vadállatok...
2014. febr. 11. 16:07
 7/10 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam :D de azért ez akkor is cumi. Én is edzettebb vagyok az átlagnál, és ez önbizalmat ad. Én nehezen tudok elképzelni egy izmos embert gátlásosan viselkedni.
2014. febr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De te (és mások) miért hiszed azt, hogy ha valaki izmos, akkor egyből az önbizalma is megnő? Csak az izmaira gyúr, amarra nem!
2014. febr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te se próbálkozhatsz túlságosan, ha azt hiszed, minden mai lánnyal csak a VV-ről lehet beszélgetni. Nagyon nem. Egyébként nem egy olyan esetnek voltam már tanúja, hogy népszerű, se normális, aranyos lányoknak szerényebb, visszahúzódóbb pasik tetszettek. Ráadásul te még sportos is vagy, így mindenképp lenne esélyed, ha több társasági életet élnél, de nem mindig ugyanazokkal az emberekkel, pláne a családoddal (persze velük is foglalkozz, de ne CSAK velük). Járj el plusz helyekre, töltsd változatosabban a szabadidődet, hogy megismerkedhess új emberekkel!
2014. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd nevelheted a rosszfiú(k)tól becsúszott gyerekeiket!
2014. febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!