Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék megváltozni?

Hogyan tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés

Korábban már több lány is "próbálkozott" nálam,13-18 éves korom között több is,ráadásul tetszettek,de azt várták,hogy én tegyem meg a lépést a kapcsolat kialakítása felé,de nem tettem.Nem tudtam vagy inkább nem is akartam,olyan nyomorultnak éreztem magam,hogy nem mertem volna az iskola legszebb lányaival mutatkozni,mert tuti kicikiznek,hogy helyesebb fiút érdemelnének.

Mostanra rengeteget változtam külsőre,már elegendőnek érzem magam ahhoz,hogy egy csendes,normális,átlagos lánnyal járjak,de sehogy sem tudok kezdeményezni.Mit mondhatnék neki?Tanácstalan vagyok.Hogy lehetek már ilyen béna?


2014. jan. 26. 19:02
 1/3 anonim válasza:
Mennyi idos vagy?
2014. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok.
2014. jan. 26. 19:10
 3/3 anonim válasza:
Szerintem osszekell szedned a batorsagod.Es vadabb lanyokra vadasz mert vannak olyanok akik az ilyen fiukat szeretik;)
2014. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!