Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ezért nem kellenek a nőknek a...

Ezért nem kellenek a nőknek a jófiúk? (olvasd el)

Figyelt kérdés

Ma felnyílt a szemem, ámbár üröm az örömben hogy még kilátástalanabbnak látom a helyzetem.


Szóval egy nőnek soha nem az "eszében" keletkezik a vonzalom.

Olyan nincs ahogy eddig gondoltam, hogy majd biztos látja hogy "milyen kedves és értelmes srác vagyok, meg kondizom is és látszik az izom meg úgysem vagyok egy csajozógép majd biztos nagyon hűséges lesz hozzám, meg diplomám is van hogy én vagyok a tökéletes apa"

Szóval ezek a fentiek nincsenek a nők ettől sokkal bonyolultabbak. Hiába vagyok izmos vagy magas ha nem érdeklem nincs meg a plusz akkor lekoptatás ennyi...

Ez valóban így van?


2014. febr. 12. 11:19
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
igen, fontos hogy legyen vonzalom. de attól még találhatsz normális nőt, van kismillió. csak nem könnyű.
2014. febr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Zakathol ***** válasza:
Úristen, köszönjük, hogy megosztottad velünk a tudást! B4zm3g már mindent értek én is!! Köszi!!
2014. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

a titok nyitja:helyes arc

semmi,de semmi más egyáltalán nem számít

2014. febr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

Vagy legyél rocksztár, és akkor helyes arc se kell. :DD


[link]


[link]


[link]

2014. febr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Nekem helyes arcom van, meg gyúrok is magas is vagyok viszonylag, 185cm 90kg. Mégsem volt még 1 órát sem barátnőm.


Zakathol, ez most gúnyos akart lenni? :)

Örülök hogy neked ez már rég leesett, de nekem csak most...am úgy tudom te is edzel nem de? Neked sem jön össze a barátnő dolog?

2014. febr. 12. 11:34
 6/38 anonim válasza:
12%
a nagy titok: legyen pénzed, jó kocsid, és legyél egy bunkó önimádó köcsög és tapadni fognak rád a csajok... sajnos ez így megy...
2014. febr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Számít más is,de kinek mi. Ismerek két embert,akinek volt már sok nője, de nem mondanám őket jóképűnek (igaz túl rondának se mondanám), se gazdagnak. Egyszerűen jó a szövegük. Segítőkésznek mutatkoznak és rögtön van mindenre megoldásuk, van önbizalmuk és határozottnak látszanak.
2014. febr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 menta34 ***** válasza:

Kérdező bocs de, "mészapics*ba".

Izmos vagy, magas és jóképű? erre itt sírsz. Kabbe :)

2014. febr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Van kocsim(nem nagy durranás egy 1,9 es octavia)

Van munkám, ezáltal pénzem, nem vagyok gazdag de hónap elején amig befűzöm a csajt addig tudnék vagánykodni a pénzemmel max hónap végén nincs whey protein:)

Szóval ez a gazdag és bunkó dolog sem jön be legalábbis nekem...

2014. febr. 12. 11:45
 10/38 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak te látod helyesnek magad,mint én is.

Magasabb és hasonlóan izmos vagyok,de az arcomra azt mondta több lány is,miután utána érdeklődtem,hogy "nem csúnya" meg "átlagos".

Náluk a helyes csak az arcra vonatkozik,mellette lehetsz 190 centi és 50 kiló is,nem számít.

A hozzánk hasonló átlagos arcú fiúkat csak a "ha nincs ló,jó a szamár" elv alapján választják.

Nem egy eset volt,amikor az egyik kiszemeltem azzal koptatott le,hogy most másik fiú tetszik neki és esetleg visszatérhetünk a témára,ha az a fiú elutasítja.

2014. febr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!