Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vékony férfiak csak csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony férfiak csak csúnya nőknek kellenek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 09:01
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
16%
van benne valami, általánosságban igaz. a dagadtaknak is több esélye van mint a vékonyaknak
2013. júl. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom, aki vékony, az mehet prostikhoz, ha szép nővel akar szexelni? :D
2013. júl. 6. 09:04
 3/45 A kérdező kommentje:
Fsz ki van már, hogy a nőknek egytől egyig mind testesebb férfi kell.
2013. júl. 6. 09:05
 4/45 anonim ***** válasza:
90%
A vékony eléggé relatív, amúgy az ilyen előítéletek akkora hülyeségek. .DDD
2013. júl. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:

Hülyeség...tegnap láttam egy csávót,aki vékony volt és még a képe is ronda volt.Na de olyan nője volt hogy azta ku..rva:D

Szóval bármi lehet nyugi.

2013. júl. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem hülyeség pedig. Egy nőnek lehet a férfi kövér, testes, izmos vagy átlagos testsúlyú, egy vékony a büdös életbe nem fog kelleni neki.
2013. júl. 6. 09:10
 7/45 A kérdező kommentje:

,,Hülyeség...tegnap láttam egy csávót,aki vékony volt és még a képe is ronda volt.Na de olyan nője volt hogy azta ku..rva:D "


Az akkor vagy milliomos, vagy híresség.

2013. júl. 6. 09:10
 8/45 anonim ***** válasza:

A vékony férfiak csak csúnya nőknek kellenek?

"egy vékony a büdös életbe nem fog kelleni neki."


Megválaszoltad a saját kérdésed, egyébként mikor értjük meg, hogy mindenkinek más az ízlése? A másik pedig, hogy ha nem vagy anorexiás akkor a kifogások helyett elkezdhetnél mondjuk kondizni...

2013. júl. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem milliomos és még nem is híresség.Látásból ismerem is a városból,egy sima alkalmazott mint bárki más.Egy átlag ember.
2013. júl. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
68%

Vagy tudod mit?

Várjunk 10 évet, üljünk egy helybe, neked bomba nőd lesz, nekem meg 10 milliárdom. Ja, hogy ez nem így működik. Kár. Nem tudom hány éves vagy, de ehez a világhoz fel kéne nőni.

2013. júl. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!