Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg csak a rosszfiúk kellenek? Egy átlagos, megbízható srác semmi jóra nem számíthat?

Figyelt kérdés

Már a sokadik nő dob ki 24 évesen azért mert "túl jófiú vagyok". Vagy az a bajuk hogy tényleg ezt gondolják vagy van aki kitalálta hogy ez csak álca lehet és igazából megcsalom biztos. Jófiúságom kimerül abban hogy nem beszélek, szidok senkit a háta mögött, nem iszok-drogozok-dohányzom, illedelmes vagyok mindenkivel (kinyitom az ajtót a nőknek, szépen beszélek bárkivel, stb.), kedves és megbízható (soha nem csaltam meg senkit, nem vertem át). Nem szoktam hazudni se.

Ennek ellenére nem vagyok otthonülő típus, heti többször eljárok kondizni és focizni, heti 1x bulizni. Hétközben, hétvégén is progamokat találok ki.

Az ágyban nem vagyok "jófiú" arra nem is szokott panasz lenni.


Nem tudom mi az ekkora baj velem. Azt mondják hogy egyszerűen túl kiszámítható, túl unalmas vagyok. Tény hogy nem vagyok egy nagy spontán ember (pl. eszembe nem jutna itthagyni mindent és kiköltözni heccből Angliába) de úgy gondolom hogy ennyi idősen örülhetnének a nők hogy van valaki akivel lehet akár hosszútávra is tervezni.


Próbálkoztam már nálam idősebb és fiatalabb nőknél is, legyen diplomás vagy bolti eladó, fodrász mindegyiktől ugyanez a lemez.


Mit gondoltok?


2014. jan. 14. 17:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Azt gondolom, hogy eddig nem a megfelelő ajtókat kocogtattad 27N
2014. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
a jófiúknak csak az örök magány jut.
2014. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Öt-tíz év múlva vissza fognak sírni téged. Ezt gondolom.
2014. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Azt gondolom, hogy eddig nem a megfelelő ajtókat kocogtattad 27N"


Azok a megfelelő ajtók nem nagyon léteznek.

2014. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
azért léteznek.:)
2014. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

De léteznek, csak nem a kiélt parti ribiket kell megcélozni, mert az ő véleményük ne legyen már reprezentatív...27N


Normális nőket kell keresni

2014. jan. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ekicsir... :( 27N
2014. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvalóan a kérdező eddig csakis lestrapált ribikkel kezdett véletlenül se "normális" nőkkel...ezt te sem gondoltad komolyan kedves 27/L



Amúgy 10 év múlva szétcsúszó bájakkal és 1-2 gyerekkel fognak visszasündörögni hozzád.

2014. jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

szerintem abszolút nem baj, sőt, ha megbízható vagy és illedelmes, csak ne legyél "nyámnyila". nem tudom milyen vagy, csak mondom, hogy az probléma lehet. legyél férfi, legyen saját életed, ne függj a lánytól, állj ki magadért és néha rázd helyre a csajt, érezze kivel van dolga :) ha ezek mellett még értelmes és megbízható is vagy, na az tökéletes:)

20L

2014. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

ma 18.08


Pusztán remélni tudom, hogy a normális nők értékelik a hasonló dolgokat, mint amiket a kérdező leírt, mert ha nem akkor...az már k.rv@ világ 27N

2014. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!