Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem nagyon tartozik ide a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagyon tartozik ide a kérdés, de válaszolnátok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval:

20 éves lány vagyok, kb. 6 hónapja élek külöldön.

Mióta kinn vagyok, az a személy, akit a legjobb barátnőmnek hittem 11 évig egyszerűen lesz.r.

Fogalmam sincs mivel érdemeltem ki nála ezt a viselkedést, már úgy vagyok vele, hogy nem is érdekel.

Októberben még hazamentem a cuccaimért, 1 hétig otthon voltam, találkoztunk, tök jó volt meg minden.

Utána is még 1 hónapig aztán hirtelen minden megváltozott.

Ok tudom, hogy hülyeség pont facebook-kal jönni, de például ott: mindenkinek írogat állandóan, még annak a csajnak is aki több, mint 1 éve van Amerikában, pedig ő fele annyira jó barátnője sem volt mint én.

Engem teljesen levegőnek néz, ha bejelentkezek msn-re ő eltűnik vagy órákig "fürdik".

Rákérdeztem,, de ő azt mondja nem féltékeny....

Ajánlottam is neki, hogy szívesen segítek neki kijutni, ha szeretné, vagy csak hogy nyaralni jöjjön el, de a válaszok rendre: "hát nem tom", "jajj nincs annyi pénzem"(tudja hogy kifizetném neki, de én nem fogok a pasijának is fizetni, mert nélküle nem tud létezni, és még pénze is van).

Azóta még párszor voltam otthon, 1-2 napra, ő volt az egyetlen, aki véletlenül sem törte magát, hogy találkozzunk, mindenki más ráért...

Azóta csak azt érzem, hogy hű de mélységesen csalódtam...

Az még hozzátartozik, hogy én csupán szerencse révén ragadtam kinn, mert beleszerettem itt egy pasiba:)

Tudom ez elég érdekes, de hála neki van sulim, munkám, házam:)

Otthon elkezdtem egy okj-s képzést, 2 éves volt, a második évemet ott is hagytam ezért, mert amúgy se érdekelt, csak nem tudtam mit csináljak.

Nem értem, miért nem boldog inkább, hogy sikerült kitörnöm, amúgy sem tudtam elképzelni az életem Magyarországon, mindenki tudja: a helyzet siralmas.

Másik legjobb barátnőm mindig támogatott, azóta is rendszeresen beszélünk, és meg is akar látogatni.

Ti értitek miért változott meg ennyire??Főleg így, hogy még segíteni is akarok(/tam....) neki??

Kicsit azért fáj, hogy az egész sulit lehúztuk együtt, de neki ennyi elég volt ahhoz, hogy megszűnjek létezni....

20/L


2011. febr. 16. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a minöség, NEM a menyiség a fontos. Én 14-évig legjobb barátom (20évesek vagyunk) egy szóra se méltat miota végeztünk a sulival. Pedig mi csak 40km-re lakunk egymástol...............
2011. febr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nehéz igy távolról beleszólni.Főleg h a másik fél reakcióit nem ismerjük.lehet h te változtál meg...De ha annyira a bnőd,akkor neki meg kellene neki mondania őszintén a véleményét.De lehet h ő változott,vagy mindketten annyira elmentetek más irányba,h már nem passzoltok össze.Ilyen is van...Ha te úgy érzed,h mindent megtettél az ügy érdekében,akkor fogadd el h ez van...És foglalkozz azokkal akik keresik a társaságod. :) Sok sikert!
2011. febr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: Ez a baj, hogy véletlenül sem mondhatom, hogy a "minőség" nem volt meg.....Ez a 11 év ősszenőve telt el....

Második: azt hiszem sajnos igazad van:(

Köszi a válaszokat!

2011. febr. 16. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!