Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért érdemlem ezt a sorsot?...

Miért érdemlem ezt a sorsot? Öngyilkos akarok lenni, mert már nem bírom, hogy folyton csak vágyakozom a kapcsolat és a szex után, de nem valósul meg.

Figyelt kérdés
És már 25 éves (lány) vagyok, teljesen belebetegszem, csak szenvedek minden nap. Nekem miért nem jár az, hogy találkozhassak olyannal, akivel megszeretjük egymást? Nekem az a legnagyobb vágyam, hogy szeretkezhessek, ez másnak meg alap és nem is olyan nagy dolog. Ezért teljesen hülye az egész életem, mert ekörül forog minden. Miért van ez így??:(

2014. márc. 7. 21:24
1 2
 1/16 LazyJones ***** válasza:
36%
Hormonok, és tépelődés. A szerelmet nem lehet kierőszakolni, a testiséget igen. Ha testi kapcsolatra vágysz szimplán, azt szinte biztosan megkaphatod, de az érzelmeket nem tudod így megtapasztalni. Ne görcsölj, nyiss az új felé, fogadd el a világot és az embereket, és könnyebb lesz!
2014. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Mert folyton ezen görcsölsz és semmi más nem teszi ki a godnolataidat, mint az, hogy szeretet, farok, szex, kapcsolat. Ha ilyen görcsösen állsz a dologhoz, akkor ne csodálkozz hogy egy férfi sem akar veled lenni, én sem akarnék. Ha egyedül nem tudsz boldog lenni, hidd el mással sem leszel az. Ne légy kapcsolatfüggő.
2014. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Minden vágyad hogy szeretkezhess?? Na azt ne mondd már, hogy ehhez nőként nem találnál partnert, még a legrondább kucut is megdugja valaki (bár az elkövető se lesz egy szépség, erre készülj fel).
2014. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Milyen jó, hogy neked ez a legnagyobb gondod. Társfüggő vagy? Olyan ronda biztos nem vagy, hogy senkinek se kellj, hidd el. Törődj magaddal, keress egy hobbit, aztán jöhet a kapcsolat.
2014. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

De sokáig nem ilyen voltam, úgy 22-23 éves koromig. Addig jól kezeltem és nyitott voltam, meg életvidám, mégsem jött össze. Sztem érthető, hogy ennyi idő után már kicsit nehéz pozitívan hozzáállni a dologhoz:(

Én azt írtam, hogy minden vágyam a szeretkezés, nem azt hogy csak szexelni akarok. Van egy kis különbség. Dugásra találnék partnert.

Igen, most már társfüggő vagyok, mivel még sose volt társam és szeretném végre 25 évesen tudni, hogy milyen is az.

2014. márc. 7. 21:36
 6/16 anonim ***** válasza:

Azért, hogy legyen társunk azért tenni is kell. még ha csak apró dolgokat akkor is.

És azzal hogy a gép előtt ülsz egész nap azon kívül meg mikor kimész szinte láthatatlan vagy úgy aztán nehéz lesz.


Sőt ha valaki már ilyen mélyen benne van azt más emberek is észreveszik és egy szerencsétlent látnak benned, ami nem valami bizalomgerjesztő.


Szóval tenni is kell azért h legyen valakink, és ezen a pityergés nem segít. Ki kéne mozdulnod elmenni futni reggelente vagy esténként, vagy vegyél egy kutyát és menj sétáltatni, mozdulj ki.

2014. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Megmondom milyen a társfüggőség ha erre vagy kíváncsi: szar! Na most már tudod! :D
2014. márc. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én unom már ezt a "szeretkezés" dumát.


http://www.youtube.com/watch?v=FbZK5wzcBJY

2014. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
jé, meglepődtem, hogy nem fiú írta, lányok bárkit és bármikor megkaphatnak csak egy csettintés és dughatnak, sajnálom, hogy te is ronda lettél nagyon, mint én, bár én fiú vagyok és nekem sokkal nehezebb párt találni...
2014. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nagyon megértelek,én 20 éves vagyok és még nekem sem volt barátom,pedig sokan mondják hogy helyes csaj vagyok,de eddig mégse jött össze senkivel,mondjuk én tudom magamról hogy mennyire zárkózott vagyok és szerintem ez lehet az akadály,én neten ismerekedtem sokat és olyan 2 éve ismertem meg egy srácot akivel sokáig csak "haverok" voltunk,és nem is néztem rá úgy mint pasira,most viszont 2-3 hónapja kb kicsit nagyon "összemelegedtünk":D ő is szeretné ha több lenne köktünk,ezzel csak azt akarom mondani hogy lehet hogy akkor fogsz találni valakit,mikor nem is számítasz rá,lehet hogy épp egy ilyen kiborulós napod után egy vagy két nappal,úgyhogy ilyen meg se forduljon a fejedben...nem ismerlek úgyhogy nem tudhatom miért nem jön össze neked a dolog,de szerintem kezdd azzal hogy te magad érezd jól magad a bőrödben (pár újj cucc,járj el sportolni, új haj esetleg), és ha te jól érzed magad ezt mások is látni fogják,járj el sokat otthonról,most jön a tavasz,csomó jó progi van amiből lehet válogatni,vagy esetleg netes társkeresőket is kipróbálhatnád,hátha
2014. márc. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!