Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzek ha ennyire nem megy...

Szüzek ha ennyire nem megy mért nem mentek prostihoz?

Figyelt kérdés

most mi a különbség ?ha eddig nem ment mire vártok

meg mondom őszintán nekem se ment a csajozás



2014. febr. 20. 22:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Fizess főnök.
2014. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
64%

Mert az a megoldás, valóban. Mintha máglyahalál járna azért, mert valaki még szűz! :D

Szerintem mindennek eljön az ideje a megfelelő időben, a megfelelő partnerrel. Számomra kiábrándító, ha egy férfi prostival veszíti el a szüzességét.

Sorry, lehet lepontozni!

2014. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

csak nem értem vannak csaj ismerőseim akik12 évesen veszteték el meg 13 évesen már 6 csávóval voltak ...

valaki meg még 20 on évesen szűz ,mire vár mai világba neki is jár szex mert ő is ember

2014. febr. 20. 22:34
 4/32 anonim ***** válasza:
73%
gondolom a szuzeknek az ido elorehaladtaval, az elso lesz a legemlekezetesebb es lehet ugy erzik, hogy majd par ev mulva szegyenkezni fognak emiatt, es majd nem tudnak tukorbe se nezni
2014. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%

Mert 13 évesen szexelni és kipróbálni utána még 6 pasival valóban nagy dicsőség! xD Komolyan nem értem. Nem azért szűz valaki, mert nem jár neki a szex, hanem nyilván okkal. Miért kellene mindenkinek ugyanazt csinálni, amit 99 másik ember?

"Így múlik el a világ dicsősége..." :))

2014. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
38%

Én eleinte nem akartam prostihoz menni de most már eldöntöttem, hogy megyek csak még nem tudom hova :D


Annyira hidegen hagy már ez az egész, hogy nemigaz. Anno még az igazival akartam elveszíteni de már nem érdekel.

2014. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
68%
2. Miért, a sok kis szutyok tiniribi meg a pár kijelölt ügyeletes népszerű menő macsófiúval veszti el a szüzességét, ezért marad sok rendes fiú szűz, mert esélyük sincs manapság. :D
2014. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
80%

"csak nem értem vannak csaj ismerőseim akik12 évesen veszteték el meg 13 évesen már 6 csávóval voltak ..."


Az ilyenek szánalmasak!

2014. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

és szerinted mi az oka ?

nem érted miről beszélek,tény hogy én csak olyan csajokat ismerek akik kiélik magukat drog pia cigi sok szex ,túl vannak már azok 50 palin is csak ilyeneket ismerek ,most egy pasi mire várjon ilyen csajokra

2014. febr. 20. 22:40
 10/32 anonim ***** válasza:
0%

Amit a 8-as kiemelt, azokat bárki megdughatja 2 fillérért vagy egy fél szál cigiért :P


Én az egyetemen egy sörért vittem fel szobára a 13-15 éveseket 20 évesen! Pedig nem nézek ki olyan jól, csak neki kellett, hogy dicsekedjenek a suliban. Szóval jó volt nekik is, nekem is.. ennyi :)

2014. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!