Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 on éves szűzek miért nem...

20 on éves szűzek miért nem mentek prostihoz?

Figyelt kérdés

ha a külsőtökkel van baj azon lehet változtani ha úgy gondoljátok hogy nem megy,mért nem próbálkoztok csajoknál,

vagy ha ez se megy mért nem mentek el egyszerűen prostihoz

nem értem féltek elmenni

kort is



2014. febr. 19. 18:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
hát aki a szüzességét egy k*rvának adja az nagyon el lehet keseredve
2014. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem félek elmenni, csak nem vagyok ösztönlény, akinek mindenáron dugnia kell. Egy normális kapcsolatot szeretnék.
2014. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
mi értelme van 30 éves korig tartogatni
2014. febr. 19. 18:41
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy az vagyok-e? Nem az a bajom, hogy az vagyok. :D
2014. febr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
2-es megmondja a tutit. Bár az ilyeneknek hiába magyaráz az ember, Való Világ villalakók állati szintjén vannak :)
2014. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ott a pont a 2. nál!
2014. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Lassan 28 éves szűz vagyok. Alacsony, amin nem lehet változtatni, rendkívül ocsmány arcom van (amin szintén nem lehet változtatni), ráadásul dagadt is (ezen rajta vagyok, de alig eszem és így is csak alig megy le valami, de a másik kettő eleve ellehetetleníti a csajozást)

Rengeteget próbálkoztam már lányoknál, és még így sem jött össze soha még egy randi sem.

Prostihoz meg azért nem megyek, mert nem fér bele az értékrendembe (tipikusan "jófiú" vagyok, ami újabb hátrány a csajoknál, akik mind a rosszfiúkra buknak)

2014. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Először inkább te próbáld meg megérteni a dolgot, mielőtt ilyen hülye kérdést tennél fel... Vagy inkább azt kéne megtanulni, hogy itt vissza is lehet olvasni a kérdések között?
2014. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Ahol megállt az idő ***** válasza:
73%
Mert nem hülyék. Gondolom egy olyan lánynak szeretnék adni a szüzességüket,akit szerelemmel szeretnek.
2014. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
en sem ertem,akik rinyalnak a szüzessegükön,mar reg kurv..aznak a helyükben.az meg,hogy nem akarom agy kurv..anak adni a szüzessegem olyan egy kislanyos dolog.nem mindegy az kivel kursz elöször.
2014. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!