Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Prostihoz akarok menni, mire...

Prostihoz akarok menni, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Nem voltam ilyen rossz önértékelési lúzer csak szerelmes amivel csunyán visszaéltek.


Azóta nem igen van önértékelésem.


El akarok menni egy fizetőshöz 1 órát.


Igazából nem a szex hiányzik hanem a testiség, de azt csak úgy senki nem adja oda. Ma is próbáltam a villamoson csak hozzásimitani a kezem egy lányéhoz, óvatosan (100% hogy nem vette észre hogy direkt csináltam) és hát persze hogy elvette onnan.


De egyébként nem tartom magam rossz pasinak.


2014. márc. 23. 21:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
Olyan 5.000-10.000-re
2014. márc. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
utolsó nem tudom hogy te hova jársz, de 1 óra seholse 5000, a 12.000 az alsó határ.
2014. márc. 24. 17:52
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
lutri. én csalódtam magamban és elment az egésztől a kedvem. de később rájöttem, hogy a csaj hozzáállása miatt voltam én is gyenge. ha viszont olyan prostit fogsz ki amelyik nem túl passzív(rongybaba/fabábu) a szexben, akkor egész korrekt lesz a mutatvány. De akkor sem lesz olyan mint barátnővel.
2014. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!