Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem tudom feldolgozni,...

Miért nem tudom feldolgozni, elfogadni és elfejelteni?

Figyelt kérdés
A barátnőm 15 éves, én 17/F vagyok, lassan 8 hónapja együtt vagyunk. Még szűz voltam amikor összejöttünk, ő viszont 1 hónappal mielőtt össze jöttünk egy házibuliba annyira berúgott, hogy megdugta egy srác, a barátnőmnek az volt az első, de nagyon megbánta. Nekem azt mondta utána, hogy ne gondolkozzak ezen, engem tekint elsőnek, de nekem azóta is rossz rágondolni, hogy van aki fiatal és sikeresebb nálam. Amikor ez megtörtént, még nem ismertem a barátnőmet, szóval sok közöm igazából nincs hozzá, de szerintem ez nekem jobban fáj, mint neki.
2014. márc. 24. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez annyira nevetséges már, hogy minden második csajt meg lehet dugni 10 perc után.-.- Engem is zavarna hidd el. Hát tedd túl magad rajta, még ha nehéz is.:)
2014. márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Azt nem nevezném sikernek, ha valakit ittas állapotban megfektetnek, nem nagy kunszt, bárki képes rá. A másik dologra konkrét válasszal nem tudok szolgálni, vannak azok a fajta emberek, akik nem bírnak kibékülni a gondolottal, hogy a barátjuk/barátnőjük nem nekik volt meg először, én is ebbe a fajtába tartozom.
2014. márc. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is hasonló volt az első barátnőmmel. Nem az zavart, hogy nem volt már szűz, hanem ahogyan elvesztette. És nem csodálom, hogy így zavar. Elég nehéz normális csajt találni manapság.
2014. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezek után azt mondta engem tekint elsőnek, de én ezt akkorse tudom elfogadni. Tényleg komolyan gondolhatja?
2014. márc. 24. 19:39
 5/8 anonim ***** válasza:

"rossz rágondolni, hogy van aki fiatal és sikeresebb nálam"

sajnos van. és nem is ismersz mindenkit ezen a világon. pedig akkor biztos nagyon sok sikeres embert találnál, és méginkább el lennél keseredve.

2014. márc. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért nem tudod elfogadni, feldolgozni és elfelejteni, mert te akartad a szűziségét elvenni..te akartál lenni az első, de sajnos nem voltál jó időben jó helyen és most kisebbségi komlexusod van amiatt, hogy te még nem voltál szűz lánnyal csak használttal! De mit parázol ember 17 évesen? A csaj megvolt neked is..gyakorlásnak tökéletes- hidd el nem a feleséged lesz - aztán tapasztaltabb leszel mind párkapcsolatilag mind szexuálisan és majd találsz egy szűz csajt akinek te leszel az első! ennyi! Különben is szűz csajjal tapasztaltan kell lenni nem béna kezdőként...
2014. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Húúú, hát pont az, hogy minél idősebb leszel, annál nehezebben találsz szűz nőt.

De ezt csak az elsőnél ilyen nehéz megemészteni.

Mikor én szűzlány voltam, a barátom körül meg mindig felbukkantak a volt barátnők, hát nehéz volt elfogadni.

De ha neked is van már tapasztalatod, onnantól meg fogod érteni, hogy a másiknak is van.

Ilyen az élet! Barátkozz meg vele. Igazán nem érdemes egy ilyen dolgon görcsölni, ha más bajod nincs a barátnőddel. Vagy menjél valami ázsiai országba, ahol talán még el lehet venni szűzlányokat feleségül.

2014. ápr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi ez a "használt" szöveg?? Hogy lehet ilyet írni egy lányra?

Figyelj, egyszer megesik az első, nem kell olyan hatalmas feneket keríteni a dolgoknak. Az viszont, h egy buliban történt részegen, az nagyon gáz, én szörnyen érezném magam...

De te amiatt, h nem te vetted el a szüzességét, nem kéne, h rosszul érezd magad, mert az önzőség lenne. Nem értem mi sok férfinál ez a skalpgyüjtés...

2014. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!