Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmenjek gyakorolni prostihoz?

Elmenjek gyakorolni prostihoz?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem elmenni, de mostanában gondolok rá. 24 vagyok, és még nem voltam nővel. Barátnőm az volt, 5 évig, ami nem kevés idő, de szex nem volt, csak orális szex. Az igazság az, hogy a vége felé már én sem kivántam, csak szerelemből voltam vele. De most véget vetettem ennek az egésznek, mert én azért nem így akarok élni. Most hülyének érzem magam ezért a sok időért, de ez most már mindegy. A lényeg, hogy nincsennek önbizalmi problémáim, meg nem is nézek ki rosszul. Már randizok is egy lánnyal egyébként, de mégis arra gondoltam, lehet kéne egy kis gyakorlat. Mit gondoltok?

2014. márc. 26. 14:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Te tudod, te pénzed.
2014. márc. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

"Barátnőm az volt, 5 évig, ami nem kevés idő, de szex nem volt, csak orális szex."


mond hogy vicc kérlek

mondd hogy vicc!! 5év???????? egy nővel szex nélkül? ...ásd el nagyon mélyre a nővel együtt magad is.


2hetet érdemes megvárni mert lovag az ember de 5év.VICC!!

2014. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Lehet hogy kéne. 24 évesen azért már furának nézne, hogy nem voltál előtte senkivel és a rossz szex szakítóok lehet.

De ha meg rájön, hogy prostizol az meg tuti szakítóok. Neked kell eldöntened.

2014. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem vicc, de nem is azért történt így, mert nem akartuk, vagy bénák voltunk. Történt egy incidens, ami után a barátnőm teljesen bezárkózott, én meg úgy gondoltam, nem hagyom magára, ennyi.
2014. márc. 26. 14:29
 5/17 anonim ***** válasza:

5év?

5?????

Azt meg hogy???????????

2014. márc. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

ki kell dobni ennyi,kicsit nyersen fogalmazva egy nővel a szex miatt van az ember meg h jól főz :D minden ezek után jön.De valószínűbb h féltél h nem lesz másik.



amúgy menj el prostihoz gyakorolj rádfér.

2014. márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nos prostival gyakorolni nem igazán fogsz tudni. A prosti csak gépies szex lesz, koránt sem az a törődés várható amit egy szerelmi partnertől kapsz/neki adsz.


Az 5 év elég meredek. Feltételezem komoly szakemberhez fordultatok a problémájával ugye?


Egyszóval: tanulási célzattal kár "szakemberhez" fordulnod, mert nem fogod azt kapni amit vársz.

2014. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%

ne menj!!

én nem örülnék neki, ha az új barátomról megtudnám, h egy prostival volt. inkább legyen szűz! úgyis tudod, mit kell csinálni.:)

az 5 év sok idő, de inkább tiszteletre méltó, h nem hagytad ott. nem értem a többiek ezen mit problémáznak.

2014. márc. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
61%

5 évig nem szexelni?Most ledöbbentem.


Szerintem igen,menj el,mert egy 24 éves srác aki béna a szexben elég kiábrándító.

2014. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Le a kalappal! 1 napot nem bírok ki anélkül,hogy ne csapnám ki ha éppen erre kerül sor vagy ne lennék nővel ...14éves korom óta..és most vagyok 25... :) Tényleg le a kalappal! Ha van lovéd,menj de ne feledd ők csak cicababák kikenve...egy átlagos barátnő sose fogja mindennap meg éjszaka is ki kenni magát...(sajnos) XD Pedig én is élveznék egy ilyen kis csajt... ;)


25/F

2014. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!