Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúk mért nem vesztitek...

Szűz fiúk mért nem vesztitek el prostival?

Figyelt kérdés

szüz fiúk mért nem mentek prostihoz szerintem kifogásokat kerestek nem mertek szexelni mert depisek vagytok

mért nem éltek,egyszer vagytok fiatalok régebben én is ilyen voltam ,

22f


2014. márc. 27. 14:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

Óóóó! Ez nagyon jó kérdés! :D Erre én is kíváncsian várom a válaszokat! :P

23/L

2014. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
75%
Én prostival vesztettem el, de nem vagyok büszke rá :D
2014. márc. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15 évesen kihagynám még nem vesztettem el tudom jól hol van meg a mai világba majd ilyen 500ft-os útszéli k*rvához fogok járni amikor minden második nőt meg fektetsz 10 perc alatt
2014. márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Sosem aláztam meg magamat ilyen szolgáltatás vásárlásával.
2014. márc. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Nincs munkám, így pénzem se. Más pénzét meg erre nem költeném.

2. Telefonálni kell ami szorongással jár.

3. Nővel kell beszélni, ez is szorongással jár.

4. Az új dolgok is szorongással járnak.

5. Valószínűleg fitymaszűkületem van.

6. A szüleimmel élek és tudják rólam, hogy nem szoktam kimozdulni és béna vagyok a hazudozásban. Nem tudnék mit kitalálni ha kérdeznék merre jártam. Tudom, hogy mivel felnőtt vagyok nem tartozok magyarázattal a hollétemről, de ha ezt mondanám az gyanús lenne és veszekedés is lenne belőle.


Most hirtelen csak ezek jutottak eszembe.

Amúgy nagyon-nagyon szeretnék ellátogatni egy örömlányhoz, de nem valószínű, hogy meg fog történni:(

24F

2014. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én 24f évesen megtettem. Idáíg nem kellettem senkinek mire várjak. Nem bántam meg, teljesen normális és figyelmes volt ( lakásos ).

Gondolom nem kell mondani, hogy azóta sem volt nőm ( kb 6hónapja )


Az előzőnek: a telefontól nem kell parázni, köszönsz, ő elmondja mi mennyi. A megközelítőleges helyet. Előtte fél órával megint fel kell hívi, hogy akkor pontosan melyik emelet , ajtó stb.

Szívesen mennék valakihez megint, csak sajnálok egy órára 15e-t költeni.

2014. márc. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ebbe az 1 órába mi tartozik bele? O.O Nő vagyok, de még ilyennek sose néztem utána :D meg igazából sose csinálnám...
2014. márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

23/L

Eddig úgy tudtam, nem győztök utálkozni, ha valaki prostihoz megy. Végre már kezdtek másként gondolkodni?

2014. márc. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem soha semmi bajom nem volt a prostikkal (persze akik az út szélén ácsorognak egy szál tangában, azokat megvetem), azzal se, h a barátom megnézze a szép hölgyeket, mivel én is megnézem a helyes pasikat ;)

23/L

2014. márc. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezt jó hallani4 Megmondom őszintén, nagyon irritáló, amikor nők "szánalmasoznak" itt a téma miatt, miközben nekik könnyedén van mindig szexpartner. Azért, ha belegondol valaki, mindenki sokkal szívesebben választana egy barátnőt/szeretőt, mint egy prostit, ha lehetne.
2014. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!