Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúk mért nem vesztitek...

Szűz fiúk mért nem vesztitek el prostival?

Figyelt kérdés

szüz fiúk mért nem mentek prostihoz szerintem kifogásokat kerestek nem mertek szexelni mert depisek vagytok

mért nem éltek,egyszer vagytok fiatalok régebben én is ilyen voltam ,

22f


2014. márc. 27. 14:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy krvát vagy egy rbancot szájbatolni nem nagy cucc. Azt a gyönyörű tündért, akihez nemrég még alig mertél szólni, kajakra torkon rakni, na az má' :)
2014. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
én prostival vesztettem el, de kb. mintha meg sem történt volna, mára teljesen kiment a fejemből, szóval annyira semmit sem ért a dolog őszintn szólva, de az, amikor saját erőmből, ráadásul még teljesen ingyen is leszopattam egy tini csajt, na az felbecsülhetetlen érték^^
2014. márc. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az elsot szerintem is erdemes onerobol megcsinalni, mert a prosti az olyan csalas kategoria. Persze en konnyen beszelek, 15 evesen seggbetoltam a 14 eves szuz bnomet.


Aztan utana johetnek a prostik. Sok dolgot lehet tanulni, brmit kerhetaz toluk, megalazhatod oket, nem pofaznak vissza, stb. Az egy ora 15-20 kozott mozog a lakasosoknal, 2000 az extrakkent. Szal ha nem csak egy basic orat akarsz hanem szepen megadod a modjat a 30 siman elmegy. Nem rossz kis oraber, mi? Ha lany lennek... Faszom sem gurizne napi 12 oraban minimalberen!

2014. ápr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Swine Scorpion válasza:
NA VAJON MIÉRT NEM B+???
2014. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez elvi kérdés... valakinek bejön az agyonhasznált pina valakinek nem.. meg valakinek van rá 10-20 ezer forintja valakinek nincs.. meg amúgy is ha elmegy egy prostihoz de rá 1 hétre összejön az álmai barátnőjével és ő megkérdezi, hogy mi volt az első? Akkor mit mondasz? Hát a neten találtam egy lányt és 20ezer forintért megengedte, hogy én legyek a 101ik pasi?? :D inkább maradjon szűz és csajozzon.
2014. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én is prostinál vesztettem el nem volt semmi extra mint ha meg sem történt volna :/
2014. ápr. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!