Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, barátnőm már nem...

Szűz vagyok, barátnőm már nem – elmondjam neki, vagy ne?

Figyelt kérdés
24 éves fiú vagyok, eléggé nehezen nyíló típus. Külsőmmel sem vagyok túlzottan elégedett, eléggé sokáig azt gondoltam, hogy a saját nememhez vonzódom, de úgy alakult, hogy nagyjából egy hónapja lett barátnőm. Szeretem, vonzódok hozzá, minden oké. Az első csókokon túl vagyunk, viszont lassan ahhoz a részhez érünk, hogy szex. Nem igazán tudom, hogy bevalljam e neki, hogy szűz vagyok még, vagy titkoljam el, és majd ha „lebukom” akkor mondjam meg az igazat. Ő neki voltak már kapcsolatai, tehát biztos, hogy ő már nem az. Nagy ciki lesz ebből, pár okos gondolatért, vagy tanácsért hálás tudnék lenni. Köszi.

2014. ápr. 14. 01:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hamarabb is elmondhattad volna. Ha vonzódik hozzád meg volt a csók, akkor biztos nem fog nagy ügyet csinálni egy ilyen apróságból. Első szex előtt mond el, hogy nem volt előtte senkid, és először úgy is ő fog irányítani téged, aztán később úgyis belejössz. Csak nyugi!
2014. ápr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ne mond el neki, mert 10 ből 9 szer elküldik a pasit, mert a nők nem szeretnek tanítgatni, a vad szexet kedvelik. Mondd azt neki, hogy 3-4 éve nem voltál nővel, azt könnyebben beveszi a zúzájuk. Tapasztalat.
2014. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"10 ből 9 szer elküldik a pasit"


Ezt a baromságot meg honnan a fenéből szedted? Csak azért mert emiatt elküldött 2-3 csaj most ebből levonod ezt a következtetést? Hihetetlen, hogy mennyi korlátolt gondolkodású ember van! Vadul szexelni pikk pakk meglehet tanulni nem attól függ, hogy ki mennyire tapasztalt, hanem hogy mennyire kívánják egymást.

2014. ápr. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!