Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem merek elmenni prostihoz?

Nem merek elmenni prostihoz?

Figyelt kérdés

mindig közbe jön valami vagy az hogy vágtam hajvágó val vagy és frissen nem akarom vagy az hogy sokat önkielégitettem .

de nem merek elmenni szüz vagyok 22 éves



2014. ápr. 24. 12:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
jobban jársz így, te is , a lelked is, a pénztárcád is és az egészségedről nem is beszélve :)
2014. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
jó és akkor mikor szexelhetek
2014. ápr. 24. 12:47
 3/14 Noydra ***** válasza:
... egyszerűen nem is tudok mit írni.
2014. ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mi van a hajvágóval? Mi frissen?

A kérdésedre a válasz: Igen, nem mersz elmenni prostihoz.

2014. ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Valaki mondta h elment két csajjal volt. Három perccel lépte át az egy órár erre bejött egy izomgép h akkor tejelje ki a két órát. Na így járj nőkhöz
2014. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
keres valami normális csajszit, és legyen barátnőd, ezerszer egyszerűbb és még a hajvágóval sem kell eret vágnod miatta...
2014. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha neked erre van igényed, akkor csak vegyél erőt magadon. Én 27 vagyok, szűz, de soha nem mennék prostihoz, inkább kivárom, amíg lesz olyan lány, aki hajlandó lefeküdni velem, még ha ez azzal is jár, hogy egész életemet szüzen fogom leélni.
2014. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez a hajvágás ez nekem sem tiszta :D

De ha hajat szeretnél vágatni, akkor ne prostihoz menj. Az arra nem mindig a legjobb hely, meg ha rosszul vág sem veszed észre, mert a melleket nézed.


Viszont ha már volt ez a két órás negatív dolog, akkor az én egyik barátom történetét mesélném el. Elment egy fiatal, csinos prostihoz és- lévén maga is fiatal és viszonylag jómódú volt- a prosti az óra letelte után elhívta a barátomat randizni!!!


Szóval nem mindig rossz dolog ez. Meg ha megbízható helyekről nézel, akkor nem kell félned ilyenektől, de nem akarom adni alád a lovat.

2014. ápr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
a fan szörömet hajvágó val
2014. ápr. 24. 14:16
 10/14 anonim ***** válasza:
a -val ragot nem kell különírni a szótőtől. Az miért baj, ha lenyírtad? És mi az a frissen akarom dolog?
2014. ápr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!