Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak hogy elmerkej...

Mit csináljak hogy elmerkej menni egy prostihoz?

Figyelt kérdés
22f

2014. ápr. 16. 21:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%
Keress egy normális barátnőt !! Hiddel az megéri !
2014. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
ne merjél.
2014. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Barátnőt nem könnyű találni, de tényleg sokkal jobban megéri az első alkalom miatt is! 24/f
2014. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

nyilván de nem tetszek egynek se és én nem birok már várni

nem csak a csajokank lehet szexlni

2014. ápr. 16. 21:36
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Semmi bonyolult nincs. Felhivod, kersz egy idopontot, megmondod h szuz vagy, es ha kedves lesz dupla felaat fizetsz. Hidd el nagyon kedves lesz, es garantaltan bele is fogsz zugni. De ez ne tedd, ez munka kapcsolat!
2014. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
92%
Előbb több lányt hívjál fel és amelyik a legkedvesebb a telóban, ahhoz menj és nem fogod megbánni! Amúgy meg ne hallgass a sok ellenzőre, ők sosem tudják meg milyen az, amikor minden lány rondának nevez és kicsúfol, hiába is vagy te kedves, humorors, rendes fiú, mert a lányoknak csak is a külső az elsődleges vagy a sok pénz. De gondolom neked egyik sincs, és ha csk a pénzed kell egy lánynak, amúgy is jobban jársz egy prostival.
2014. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Figyu én nagyon félénk, fosti egy srác vagyok; de még is el mertem menni a prostihoz. Elösször itthon bele dadogtam a telefonba amikor felhívtam. De nála már meg nyugodtam 10 perc után:)

Nem bántam meg. Nem kell félni tőlük, nem harapnak;)

2014. ápr. 17. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
22:14-nek van igaza, a lányok feleannyit nem érnek mint amennyit szenvedni kell velük, amellett a prosti legalább megcsinálja amiért a fizetést kapja, és nem húzza a száját nem hisztizik. Felhívod teldzsón a szimpatikus prostit, időpontot kérsz, odamész, és letudod a dolgot.
2014. ápr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
Figyelj. miért kell bátorság ahhoz ,hogy el tudj menni egy k vához? Keress egy hirdetést, hívd fel, egyeztess időpontot, fürödj le, vigyél egy üveg bort ha van kedved. ennyi. Egyébként elő fordulhat ,hogy ha először szexelsz nem fog felállni. A probléma az, hogy a ku vák nem igazán megértőek. Tehát ha nem áll fel és kiröhög, ne csüggedj. Sok sikert
2014. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ezek miatt nem érdemes elmenni egy prostihoz, hanem valami mással kéne elfoglalnia magát, és majd jön amikor jön. Lekéne nyugodni és lazára venni az egészet, mert ha nő hiány miatt rágódsz annál nehezebben fog menni. Én ezt már megtapasztaltam!
2014. ápr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!