Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális, hogy szüzen csak...

Normális, hogy szüzen csak szex kapcsolatra vágyom nem pedig párkapcsolatra? 19L

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 14:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A te életed.
2014. ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Tudom elég mindennapos mainstream dolog ez, de muszáj ide leírnom. Én is annyi idő vagyok mint te, csak fiúba. Nekem sem volt meg még az első. Ideáig nem jötte össze egy lánnyal sem, mert nem akartam párkapcsolatot. Valahányszor láttam a körülöttem lévőket, mindig el ment tőle a kedvem, annyira nyál az egész. Egész nap csak ölelkeztek, együtt voltak, mintha szét sem lehetne robbantani őket. Tele van velük a facebook falad a sok #selfie képükkel, és az arcodba vigyorognak hogy nyenyenyee nekem most jajdejó és ez a csúcsok csúcsa. Fotó arról hogy együtt nézik a filmet, az együttes kávéról... mindenről. Utálom mikor folyik a falam. Aztán rengetegen elhanyagolták a barátaikat. Utána meg mikor szakítanak, sírnak, alig esznek, minden bajuk van. Kisírják még néha ide gyakorikerdesek.hu ra is. Felfordul tőle a gyomrom. Nem akarok ilyen lenni. Én nem tudom milyen érzés lehet szexelni, lehet ezért is nem hiányzik, de már csak úgy kíváncsiságból csak ki próbálnám. Már csak azért is mert mások meg már kérdezik egyfolytában hogy "na mikor lesz barátnőd?" Ez nálam egyenlő a "Na mikor szeretkezel már egy jót?" kérdésükkel. Utálom. A lényeg, hogy engem sem vonzanak a párkapcsolatok, csak le akartam írni hogy együtt érzek veled, és szerintem EZ a normális.
2014. ápr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Áááh ezt most jól esett leírni, bocs a meséért.
2014. ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Velem szexelhetsz.
2014. ápr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Normális!

Gyere át! Én meg fiatal csajra vágyom

2014. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Teljesen normális!

Az nem baj, ha párkapcsolat csak úgy jön, de amúgy nem vágysz rá egyfolytában. Szexre pedig mindenki vágyik.

2014. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Normális ha velem akarsz szexelni.
2014. júl. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Na, a sok jelentkező közül kivel jött össze a kérdező? :D

Mert elég kamugyanús a kérdés...

2014. júl. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
törölte a regisztrációját :)))))))
2014. júl. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!