Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy nem vágyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem vágyom komoly párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék szeretnék egy társat, csak nem vagyok kíváncsi a szüleire,barátaira stb és ürülnék ha ő se lenne kíváncsi az enyémekre.Elég lenne hetente 1x2 szer találkozni stb. Ezt csak én gondolom így és hülye vagyok?

2012. dec. 7. 10:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Nem hülyeség. Engem sem érdekel ezek mellett a nő rinyája, hülyeségei, hisztije, elég azt heti pár órában is hallgatni.
2012. dec. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarsz egyenlőre kötődést, független szeretnél maradni. Szerintem nincs ezzel gond, csak így talán nehezebb találnod egy társat, aki hasonlóan gondolkodik, mint te.
2012. dec. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem TÁRSat szeretnél :) Nincs azzal semmi gond, ha nem akarod elkötelezni magad. Csak találnod kell valakit, aki hasonlóan kötetlen kapcsolatot szeretne.
2012. dec. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egy tipp: Valami gondod van otthon, a szüleiddel és nem akarod haza vinni, bemutatni, megmutatni, kezet megkérni, akkor be kell mutatni, ....
2012. dec. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, feltaláltad a szexpartneri kapcsolatot!
2012. dec. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kötöttség az ha megismered a barátait, a családját? A társadnak általában ismered. Tehát nem társat akarsz, csak időtöltésnek való partnert akivel néha összejártok. Biztos akad ilyen ember még rajtad kívül, aki hasonlóan látja a dolgokat! Sok sikert a megtalálásához!
2012. dec. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagy hepehupa, én is így godolom mint te. CSakis az intim együttlétre vágyni a jó érzéki szexre, és a többi totál felesleges szükségtelen "járulék sleppet" kizárni. Ez egy jó hozzáállás, csak kár hogy szinte utópia. A nők sajnos olyanok, hogy elvárják ,hogy be legyenek mutatva, meg ők is elvárják,hogy a szüleik körbeszimatoljanak, kiféle, miféle fajzat is vagy te, aki az ő kicsi lányuk életével játszadozik. Szar helyzet, én se volnék kíváncsi ezek pofájára, sőt a nőm baráti körére sem. Jó volna csak akkor előszedni, amikor épp megkivánom a szexet, de sajnos a nőknek több kell, mert ők is így vannak ezzel, és lehet,hogy ő még más programot is elképzelne veled, amiben te nem volnál annyira partner. Ez sem túl jó helyzet. Annyira terhes állandóan dumálni a nőhöz, közös programokat kitalálni, fizetni őket restaurantba, moziba satöbbi. Ilyenek nem kellenek. Sőt én elárulom, hogy még együtt sem akarnék aludni a nővel, csak szex, aztán elköszönünk. Nem tudnám elképzelni magamat ahogy alszok a nővel egész éjjel. Valahogy olyan elképzelhetetlen és nem kívánatos szituáció.

Tehét ezek szerint mi a laza kapcsolatok hívei vagyunk. Ez csodás, csak 10 nőből jó ha 2 -vevő ilyenre, de azok se hosszútávon. Meg ugye fogd ki,hogy azért fullos extra nőcske legyen, meg ilyesmiféle partyban is benne legyen. Nehéz ügy....

2012. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2 -es! Ilyen hozzáállással a szövegedből az egyelőre szót én pl. kihúznám. Aki tehát ilyen hozzáállású, az szerintem soha nem is fog akarni olyan teljes velős párkapcsolatot. Ami most kényes meg nyűg, az a késöbbiekben is az marad ilyen téren szerintem.
2012. dec. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7-es, van megoldás a problémádra, csak fizetned kell érte.
2012. dec. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kedves Hetes!


Látod én nő vagyok, mégis úgy gondolom, ahogy te. Nekem is csak egy olyan férfi kellene, akit ugraszthatok, amikor olyanom van, de akkor aztán legyen akciókész nem fogadok el semmilyen kifogást. Aztán utána ő megy jobbra én meg balra. Nem traktálna a munkahelyi problémáival, az ilyen-olyan nyavalyáival és nekem sem kellene magamról beszélni neki. Ugyanis a szexen kívül mindent sokkal jobban szeretek egyedül csinálni. De ugyanazt tapasztaltam, amit te, 10 férfiból jó ha 2 van ilyen. De még az a kettő sem bírja sokáig. Ez van. De talán majd változik egyszer, elvégre vannak még csodák.

2012. dec. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!