Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves lány vagyok. Párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok. Párkapcsolatra 18-19 éves fiú kellene, csak szexre viszont inkább 22-26. Más velem egykorú lány hogy van ezzel?

Figyelt kérdés

2012. aug. 16. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy bárki jó lesz mindegy milyen kapcsolatra, csak vonzódjak hozzá, és most ide de izibe! :D
2012. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. egy nővel még viccből sem illik így beszélni :D
2012. aug. 16. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Mások rosszabb esetek, és meg se fordul a fejükben, hogy korukbelivel lenne a normális... Egyébként ne keserítsd senki életét, ne hitegesd a korosztályod. Várj pár évet, aztán akkor ráérsz kapcsolatra. Közbe meg lehet pár kalandod huszonévesekkel, de ne verd nagy dobra. Vagy ha meg tudod állni, hogy ne legyen, akkor annál jobb :)


18/F

2012. aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatra nekem egy értelmes, rendes pasi kell, ami meg is van már másfél éve, a kor sosem számított, nem azt nézem. Lényegtelen. Szexre külön meg sose kellett senki.
2012. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy még gyerek vagy (vagy legalábbis a gondolkozásod gyerekes), mert ezek a dolgok nem korfüggők.
2012. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én jobban szeretek a saját korosztályommal ismerkedni, mondjuk max 3 évvel idősebbel. Mivel én tartós kapcsolatot keresek, ezért 18 évesként nem huszonévesekkel akarok kezdeni, akik már úgymond más életszakaszban járnak, mint én. Nekik már mások az életcéljaik (már ha vannak), az igényei...

18/L

2012. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát a párkapcsolatban igazad van, bár én velem egykorúakkal sem kezdek, minimum a +1 év.

ha meg a csak szex részt nézzük, nem teljesen mindegy? :) a tapasztalat nem feltétlen korfüggő .. vagy külsőre ők jobban bejönnek? mert abban nincs semmi természetellenes ..

2012. aug. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A korkülönbséget nagyon szűkre szabtad... a hozzád illő pasi is ha nem szexre kell akkor is olyan 20-25 éves-ig mondanám....A fiúk gondolkodásilag később komolyodnak meg, később érnek ..Ez persze nem törvényszerű. Szexre meg jó bárki akivel jól érzed magad az nem korfüggő!!!Mondjuk fiatalabbal ne kezdj mert lehet az se tudja mi az :-))
2012. aug. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!