Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz ha az ember 18 évesen még...

Gáz ha az ember 18 évesen még szűz?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 13:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
15:53 Nahát, lopkodod a válaszokat? :SS :D
2009. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Dehogy, szerintem láttad régebben a híradóban hogy egy 8 éves kislány teherbe esett, na szerintem az a nagy gáz! Az hogy valaki 18 évesen szűz, az nem.
2009. dec. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Nindzsaa ***** válasza:
86%
18:04 másik topicba is én írtam te isten barma...már csak copyzom ezeknek a szerencsétleneknek.
2009. dec. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Sehány évesen nem gáz. Aki gáznak tartja, az felelőtlen és egyszerűen hülye. Én 23 voltam, és csak azért mentem bele, mert hű de gáz, hogy körülöttem mindenki naponta csinálja, én meg azt sem tudom, mi is az. Ha vártam volna fél évet, a mostani férjemmel csinálhatom először, nagyon sok felesleges csalódástól, lelkiismeret-furdalástól és lelki sérüléstől kíméltem volna meg magam. Nem azért, mert tartogatni akartam, hanem mert egyszerűen óriási a különbség ösztön és szerelem, mint motiváció között.
2009. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Egyáltalán nem sőt...
2010. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

AZÉn nem vagyok szűz, aki veregeti a másik szűz vállát. Én 16 voltam... most pedig 20 (lány vagyok). De szerintem akkor sem gáz. Akkor jön el az ideje, amikor Te akarod és jónak látod. Na persze az is más, ha valaki már megtalálta az igazit, de várni akar az esküvőig, addig meg évek telnek el. Mamám mindig azzal jön, hogy paráználkodok, mert nem vagyunk házasok a vőlegényemmel, akivel elvesztettem a szüzességemet (mostmár 4,5 éve együtt vagyunk). De ha tényleg van Isten, akkor látja a lelkemet, hogy nem azért nem házasodtunk össze, mert nem akarunk együtt lenni, hanem mert még nincs meg rá a pénz (mivel nem csak két tanut akarunk). Ezzel csak arra akartam kilyukadni, hogy más szivatni amásikat, hogy évekig nincs szeretkezés egy ilyen elavult eszme miatt. De ha jól vettem ki, nálad nem erről van szó.

Meg amúgy is miért lenne ez egy társadalmi mérce? Ha valaki ilyenért tart gáznak, na akkor ő a gáz, hogy ilyen miatt ítél meg. Sokszor azért nem talált még magának valaki párt, mert túl normális a többiekhez képest, és így nehéz.

Egyébként ismertem egy 20 éves nőt, aki gyönyörű volt. Jó alak, szép arc, vagány stílus, nagyon nyílt ember volt, mindig vidám volt, sokat nevetett - sok férfi csorgatta is utána a nyálát. De ha valaki megkérdezte tőle a témát, akkor csak annyit mondott, hogy keresi, de még nem találta meg a megfelelő partnert, akibe bele tudott volna szeretni. Nem a tökéletest kereste, csak olyan közegben volt, ahol nem túl jó emberek vették körül, és ő ezért inkább kereste a megfelelő személyt. Azt hiszem, azóta már megtalálta a szerelmét, de pontosan nem tudom, hogy mi van vele.

A vőlegényem egyébként szintén egy gyönyörű férfi, a diáktársaim, később a munkatársnőim is ezt mondták rá. Mellé nagyon jó ember is. És amikor megismertem, még szűz volt 21 éves férfi létére, de nem lehetett volna kinézni belőle. Annyira vagány volt, hogy azt hittem, biztos nagyon sok barátnője volt már. Aztán mondta, hogy volt neki előttem kettő, de pettingnél tovább nem jutottak egyikkel sem. Az ő gyerkkori barátja is 22 évesen veszítette el a sazüzességét. És nagyon jó emberek. Ez nem változtat a személnyiségen, hacsak nem lesz tőle valaki önbizalomhiányos.

2010. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Az az "AZ" az elejére véletlenül csúszott bele.
2010. jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!