Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Élvezhető lenne az első...

Élvezhető lenne az első alkalom, ha olyan férfival teszem meg, akibe nem vagyok szerelmes, nem vonzódom hozzá, de bízom benne?

Figyelt kérdés
Elmúltam már 20, nem akarok tovább várni. L
2014. máj. 1. 18:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%
Sokkal jobb lenne, ha szerelmes lennél bele! De ha nincs ló jó a szamár is.
2014. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nem vonzódsz hozzá?! Akkor miért?
2014. máj. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Megírtam, nem akarok már várni, nem 30 évesen szeretném elveszíteni...
2014. máj. 1. 18:57
 4/25 anonim ***** válasza:
Élvezhető tudna lenni, ha a partner jó. Bár lehet, hogy bele fogsz zúgni
2014. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%

én ezt tettem, amit te akarsz most. szerettem, de nem voltam szerelmes. megbíztam benne, azt viszont nem kellett volna, mert utólag kiderült, h egy utolsó fa.szfej.:)

de nem bántam meg, nem akartam negyed évszázadot várni az elsőre.

szerintem annyira nem lényeges, h kivel, az az igazság. (jó nyilván kapcsolatban legyen, ne egy drogos buliban egy aids-essel...)

2014. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek, hogy megbízom benne, aztán esetleg visszaél vele, viszont azt gondolom, hogy nincs már mire várnom. Ha 18 lennék meg sem fordulna a fejemben, de így. Viszont félek, hogy utána lelkiismeretfurdalásom lesz, hogy így vesztettem el, ezért nem tudtam még dönteni.
2014. máj. 1. 19:04
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Játsszatok orvososdit - már hogy adjatok a dolognak valami érzelmi töltést is - és ha az "orvos" jól játssza a szerepét (te pedig szintén jól játszod a magadét), akkor sikerülni fog.
2014. máj. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
figyi, nem kell sietni. ha nem akarod, várj még! én 22 voltam és kíváncsi is. :D
2014. máj. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Én is kíváncsi vagyok, nem muszájból akarom.
2014. máj. 1. 19:08
 10/25 anonim válasza:

Ha a srác figyelmes és tényleg bízol benne és nem úgy kezdesz neki, hogy "essünk túl rajta" akkor nem csak élvezhető, hanem akár még jó is lehet. Akkor veszítsd el amikor jónak látod és azzal akivel akarod ez rajtad áll, de aztán mint ahogy az előttem lévők is írták lehet, hogy pont emiatt fogsz belezúgni. Mindenesetre ne stresszelj és sok sikert, élvezd jól magadat! :)

Üdv. Egy az útját kereső fiatal

2014. máj. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!