Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Élvezhető lenne az első...

Élvezhető lenne az első alkalom, ha olyan férfival teszem meg, akibe nem vagyok szerelmes, nem vonzódom hozzá, de bízom benne?

Figyelt kérdés
Elmúltam már 20, nem akarok tovább várni. L
2014. máj. 1. 18:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
54%
Meg fogod bánni.
2014. máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
54%
Nekem ugyanez volt csak én fiú vagyok és k..vához akartam menni. Nem mentem :)
2014. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Utolsó, azért az nem ugyanaz.:)

2014. máj. 1. 19:15
 14/25 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ne menj. Kíváncsi lennék azért hány éves vagy, de én úgy gondolom, ha mondjuk egymásra találnánk és nagyon szerelmesek lennénk és akár 28 évesen is kiderülne, hogy még szűz vagy, akkor szerintem én először el se hinném. Utána meg mondanám, hogy az Isten ajándéka vagy :D Szerintem ha eddig vártál, már ne rontsd el. Ez egy érték és ha lesz egy komoly kapcsolatod, az illető tutira örökké emlékezni fog rá és hálás lesz érte :)
2014. máj. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
a férfiaknak azért érték, mert egy skalp, amit ők szerezhetnek meg. ezért akar mindenki szűz csajt.
2014. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyire igazad van utolsó, de szerintem ettől külön lehet választani az őszinte szerelmet, ami szüzesség elvesztésével is jár. Az szerintem nagyon sokat hozzá tesz lélekben :)


(F)

2014. máj. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nekem inkább az a tapasztalat, hogy aki 20 felett még szűz, azt mindjárt defektesnek gondolják. Sőt olyat is hallottam, hogy volt, akit ez inkább elriasztott.
2014. máj. 1. 19:29
 18/25 PearlDiver ***** válasza:
100%

Minek tekinted a szeretkezést?

Ha igenykielégítésnek, akkor csináld nyugodtan.

De ha szeretetkifejezésnek, ahogy többek közt én is, akkor várd meg vele a szerelmet és a jó párkapcsolatot. Én is jól elvoltam szűzen 24 éves koromig, abszolút megérte várni :)

2014. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

" aki 20 felett még szűz, azt mindjárt defektesnek gondolják. Sőt olyat is hallottam, hogy volt, akit ez inkább elriasztott."


Akit ez elriaszt, azzal egyébként se jósolnék nagy jövőt egy kapcsolatnak.

2014. máj. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólóhoz csatlakozom. Én is úgy gondolom, hogy ez inkább a szeretet egy magasabb fokú kifejeződése. Emiatt biztos, hogy nem ítélnék meg egy lányt sem. Egyébként sem azzal szoktam kezdeni az ismerkedést senkivel, hogy "szűz vagy?" :)


(F)

2014. máj. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!