Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Élvezhető lenne az első...

Élvezhető lenne az első alkalom, ha olyan férfival teszem meg, akibe nem vagyok szerelmes, nem vonzódom hozzá, de bízom benne?

Figyelt kérdés
Elmúltam már 20, nem akarok tovább várni. L
2014. máj. 1. 18:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Valami hasonló volt a helyzet nálam is (20 voltam), nem voltam belé szerelmes, de azért a vonzalom megvolt. Volt egy olyan enyhe érzésem, hogy ki fog használni, csak túl naív voltam és már annyira akartam egy kapcsolatot, ezért belementem. És ahogy a 15-ös írta, ez sajnos igaz volt. Meg is bántam, ezért azt tanácsolom, gondold át és inkább ne menj bele.

21L

2014. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

ja amúgy még annyit akartam, hogy az én volt barátom nagyon szerelmes volt belém, megbíztam benne, ledumálta nekem a csillagokat az égről. hónapokig nem volt szex, mert vaciláltam. ő várt. aztán beadtam a derekam, mert tudtam, h nem fog vele visszaélni. ennyire nem ismertem....

szóval szerencse kérdése az egész. az ne tartson vissza, h megbízol-e benne, mert abban is csalódhatsz, aki a lelkét adja oda.

azt tedd, amit érzel, h akarsz. és amit nem fogsz megbánni, bárhogy is lesz. én még így sem bántam meg teljesen. csak hát, lehetett volna másképp.

2014. máj. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ismerj meg! Tapasztalt vagyok szüzesség témában. Egy próbát megér! Beszélgessünk. Írj!
2014. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Nem itt akarok ismerkedni, azt hittem egyértelmű a kérdésből, hogy ismerem az illetőt.
2014. máj. 1. 21:38
 25/25 anonim ***** válasza:

Én olyan sráccal vesztettem el akit pár napja ismertem és csak kicsit vonzódtam hozzá, azt nem mondom, hogy megbíztam benne de tudtam, hogy gyengéd lesz mert úgy ért hozzám mint egy igazán törékeny nőhöz akihez óvatosan kell közeledni nehogy köddé váljon. És azt kell hogy mondjam igen jó volt. Tudtam, hogy jó lesz de hogy ennyire...

Szóval szerintem te is élveznéd. Amúgy 19 vagyok. Pár napja történt.

2014. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!