Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Itt is van olyan hogy apák...

Itt is van olyan hogy apák prostira fizették be a fiaikat?

Figyelt kérdés
úgy mint a latin kultúrába ahol a barátok vagy testvérek vagy az apa be fizette őket prostihoz hogy elveszitsék szüzességüket ,itt magyar országon is van ilyen?

2014. máj. 4. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem mondhatni.
2014. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de miért nem nem is értem ,nehogy már egy srác a barátnőjével szerencsétlenkedjen mikor a csajnak férfira van szüksége
2014. máj. 4. 20:27
 3/11 anonim ***** válasza:

"de miért nem nem is értem ,nehogy már egy srác a barátnőjével szerencsétlenkedjen mikor a csajnak férfira van szüksége"


És szerinted attól lesz az ha az apja befizeti egy k...r.hoz? :D

2014. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mért akkor mitől?
2014. máj. 4. 20:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyik haveromat az apja elvitte egyhez. Előtte ő választhatott. :D
2014. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hallani hallottam ilyet. Sok fiatal srác ismerős volt, aki nálánál idősebb nővel jött össze.Szerintem azért jó, mert így oldja a gátlást, ami az első szeretkezésnél fenn állna.
2014. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak egyszer felajánlotta 16 évesen, de visszautasítottam. Akkor még reménykedtem benne, hogy majd később lesz sok csajom, én naív...
2014. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mi a barátnőmmel mindketten szüzek voltunk. Sokkal különlegesebb így, hogy a szerelmemmel tapasztalhattam ki a gyönyört, mintha egy lotyóval feküdtem volna össze! Nem érdemes elkapkodni.
2014. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én egy dolgozó nőtől tudom hogy van ilyen. Nem is ritka.
2014. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Itthon inkább a munkatársak fizetik be az illetőt.
2014. máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!