Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, de nem hiszi el...

Szűz vagyok, de nem hiszi el rólam egyetlen pasi sem, akikkel az utóbbi időben randiztam. így félek velük lefeküdni, mert nem úgy fognak velem bánni. Idáig fajult a világ, hogy 22 évesen lehetetlen szűznek lenni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 10. 23:09
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
#9 ez biztosan hatásos lenne ;)
2014. máj. 10. 23:18
 12/30 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem azért, de mikor volt az, hogy normális volt 22 évesen szűznek lenni?

Nem akarlak leszólni, vagy letámadni.De soha.

Elő fordulhat, hogy valaki az marad, de minden esetben csakis az ő hibája volt.Nálad is.

Azért nem akarják elhinni, mert vagy nem viselkedsz úgy, ahogy egy szűz- ez esetben mást mutatsz, mint amilyen vagy. Vagy a tested olyan... fejlett, hogy nehezen hiszik el.

2014. máj. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

én sose beszélgettem félidegenekkel arról, hogy mi lesz az ágyban. így nem kellett a szüzességet se megtárgyalni.

ha valóban nem hisznek neked, akkor az hogyan vezet számodra a szeretkezés felé? engem elfele terel attól, hogy szóba álljak azzal a valakivel.

2014. máj. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Rengetegen vannak akiknek kevés barátjuk van és nem járnak bulizni, kevés embert ismernek és így alakult nekik, csakmert nem részegeskedtek fiatalkorúkban és taszítja őket az összevissza kavarás minden szembejövővel ami manapság megy... 21 éves koromig én is ilyen voltam... Semmi meglepő nincs ezen. Ettől függetlenül öltözhet valaki kihívóan és zsákruhákban is...
2014. máj. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

14es, olyan nincs, hogy sehova nem jár el valaki.

Mert ha iskolába jár, az is közösség. Ha dolgozni, az is.

ha csak el megy a boltba, ott is találkozik emberekkel.

Szóval elég gyenge kifogás...

2014. máj. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
77%
Ha olyan suliba jár valaki, hogy csak lányos vagy csak fiús és nem találkozik osztály/szaktársakkal akkor elég kevés esélye van ismerkedni. Nem mindenki közösségi ember, hogy mindenhol megtalálja a helyét. Szerintem nagyon sokan egyáltalán nem találnak olyan közösséget ami nekik való lenne.
2014. máj. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Főleg ha valaki bejárós és nem akar koleszos lenni...
2014. máj. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg tök jó, hogy 22 évesen szűz vagy. Én úgy gondolom, hogy ez egy érték. Ennyi idősen meg aztán főképp :)
2014. máj. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Akkor amikor megy az iskolába, vagy ha jár könyvtárba az iskolán belül, vagy épp hazafelé tart.

Ha a lány nem is annyira bátor, és kezdeményező, és helyét megtaláló, akkor is ott a fiú. elvileg tőlünk várják el, vagy legalábbis régebben alapjában tőlünk várták el, hogy kezdeményezzünk.

No meg az interneten is lehet, akármelyik oldalon, még itt is.

Szerintem a kérdés nem az, hogy hol és mikor. Hanem hogy akarja-e.És hogy tesz-e érte, hogy legyen lehetőség rá.

2014. máj. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 20 évig nem sikerült olyat megismerni akivel kölcsönösen érdekeltük volna egymást. Eddig mindenkit netről ismertem meg aki fontos volt. Még így is szerencsésnek tartom magam.

Statisztikailag megtörténhet, bárkit bármikor meg lehet ismerni, de szerencse is kell a dologhoz, sajnos nem életszerű, hogy idegenek leszólítják egymást és érdeklődnek egymás iránt.

Gyakori az is, hogy kérnek elérhetőséget és mégsem történik semmi... Vagy én ajánlom fel és akkor sem. Ritka az ha valakire rátalál a szerelem...

Ha csinosan öltözik fel, nem tipikus plázacicásan csak nőiesen egy nő vagy nem mernek közeledni vagy qrvának nézik, ha meg nem akkor észre sem veszi senki... Én ezt tapasztaltam.

2014. máj. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!