Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, de nem hiszi el...

Szűz vagyok, de nem hiszi el rólam egyetlen pasi sem, akikkel az utóbbi időben randiztam. így félek velük lefeküdni, mert nem úgy fognak velem bánni. Idáig fajult a világ, hogy 22 évesen lehetetlen szűznek lenni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 10. 23:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

75%os, akkor csak én vagyok másképp bekötve...

Mert attól, hogy valaki így vagy úgy öltözik, még nem erkölcsösebb/erkölcstelenebb másnál.

Félni sem szoktam tőletek. És simán le mertem szólítani mindig is bárkit az utcán, volt ebből már randim is.

Így már nem merek érvelni, mert nem vagyok átlagos. no meg nagyon szerencsés. ha szerelmi téren nem is biztos, de az életem megőrzésében látványosan nagyon. De ha másokkal akarok példáulozni, akkor mondhatom, hogy ha meg kérdezel rengeteg embert, hogy hol jöttek össze, akkor a legkülönfélébb válaszokat kapod.

Így biztos, hogy bárhol találkozhatsz az igazival. A kérdés úgyis az, hogy kivel, nem hogy mikor.

2014. máj. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Engem megismerhetnél! Imádom ma szűz lányokat és szeretem őket kényeztetni, hogy jó legyen neki az első benyomás!
2014. máj. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor kéne említést tenned erről a tényről, ha már jobban megismerted a srácot és szóba jöhet hogy lefekszel vele. Egy mélyebb, őszinte beszélgetés alkalmával kellene közölnöd.
2014. máj. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
annyi a probléma, hogy manapság a férfiak rögtön szeretnek a lényegre térni, és meglehetősen nehéz egy ilyen szituáció egy szűz lánynak...vagy elmondod hogy szűz vagy, vagy elutasíthatod magyarázkodás nélkül a közeledést, de akkor meg úgy jön le, hogy tetszik neked az illető...számomra ez egy ördögi kör..
2014. máj. 11. 15:04
 25/30 anonim ***** válasza:
17%
Lényegre törő! De ha meg nem az akkor meg azt mondják hogy tutyi mutyi! Ha bejövünk egymásnak akkor nincs mire várni. A volt barátnőmmel már az nap ahogy megismertem már szeretkeztünk is. Fantasztikus volt. És ő kezdeményezte az ismerkedést. Ő 19L én 39.F
2014. máj. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy hibás! Pasi létemre nem adtam oda akarkinek az artatlansagom! És nem,vagyok/voltam,soha emiatt depressziós, lehangolt. Egyszerűen csak kivartam az én időmet. Ha gondolod mesélek privátban. 20f
2014. máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
88%
"nem kefélni szeretnék, hanem szeretkezni, szerelmeskedni" milyen aranyos vagy :) És igazad van. Várj egy normális srácra!
2014. máj. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

21 évesen megismertem valakit, akivel már az első beszélgetésünk alkalmával valahogyan felmerült a dolog. Simán elmondtam neki, hogy szűz vagyok, igen, csodálkozott. Sok barátnő, haver nagyot nézett, akiknek elmondtam, hiszen karcsú testalkatú, magamra adó nő vagyok, és azt hitték, már rég elvesztettem. Voltak, akik aranyosnak tartották, voltak, akik nevettek, hogy hazudok... De ez a srác az előbbiekbe tartozott. Pár hét ismeretség után odaadtam neki magam, amit azóta sem bánok; mi sem keféltünk, hanem szeretkeztünk :) Egyébként ez a viszony azóta is tart.


Egyszerű a válasz: érdekvilágban élünk, sokaknak az számít, hogy maguknak jó legyen, az ilyen emberekkel nem kell foglalkozni, a kérdést pedig simán kijátszhatod ellene: kérdezd meg, miért, szeretné, ha szűz lennél? A reakciójából máris leszűrheted, hogy csak egy "nyűg nélküli bejáratott nő" kell neki, vagy képes lenne megmutatni neked mindent!:)

2014. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
minden tiszteletem a tiéd 22 évesen még szűz vagy :) megismernélek szivesen.:) sajnos én már alig ismerek szűz lányokat pedig van egy jó pár lány ismerősöm es már kb 90%-uk nem szűz :/ :) 20f :)
2014. máj. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"Azért nem akarják elhinni, mert vagy nem viselkedsz úgy, ahogy egy szűz- ez esetben mást mutatsz, mint amilyen vagy."


Azért mert a szűz lányokról egy sztereotípia él a fejükben:

- szégyenlősek

- visszafogottak

- csendesek

- csúnyácskák

- nagyon lelki sérültek

- önbizalomhiányosak

- önrtékelészavarosak

- nem lehet velük 10 percnél tovább beszélgetni


És sorolhatnám.

Miért játszaná meg magát, ha a fentiek egyik sem igaz rá, mert ezek mind nem a szexualitástól függenek.

Ha a lány jól kommunikál, van egy kiállása, akkor a kutya meg nem fogja róla mondani, hogy volt már kapcsolata, vagy nem volt, kufircolt vagy sem. És ettől nem lesz ribizli, nem játsza meg magát, mert ez lehet önmagában egy bók kedves kérdező, hogy legalább egy kapcsolatot kinéznek belőled, nem a korod miatt, hanem mert találnak annyira értelmesnek, és kapcsolatra alkalmasnak.


A szexualitás hozzáadhat a személyiséghez, de nem az az alapja. Sok másból tevődik össze. Nagyon szélsőséges esetben lehet feltételezni valakiről valamit.


Az más kérdés, ha valaki szexre hajt, annak persze, hogy elképzelhetetlen hogy ennyi idősen szűz vagy. Mert az ő szemszögéből nehéz elképzelni "hogy lehet ezt kibírni".

2014. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!