Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon bizonytalak vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bizonytalak vagyok, mit tegyek? (kicsit hosszú a sztori)

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy nagyon vonzódom egy osztálytársamhoz.Három éve tart,és úgy érzem egyre erősödik ez az érzés.Sokan mondták,hogy lehet érezni közöttünk egy furcsa légkört,már az elejétől fogva.Ez abból áll,hogy ő gyakran mond nekem olyan dolgokat,amiből arra következtetek hogy én sem vagyok közömbös a számára,viszont az eléggé elbizonytalanit,hogy az a fajta srác,aki elég népszerű a lányok között viszont nem igazán volt még hosszú,tartós kapcsolata.A három év alatt én nem igazán adtam jeleket,vagy ilyesmi,de egyáltalán nem tudok természetesen viselkedni a közelében,folyton zavarba jövök meg beszélni sem tudok vele felszabadultan.Azt mondják kedvesebben viselkedik velem,mint másokkal.Az utóbbi hónapban történt egy elég érdekes dolog.Egy közös kiránduláson voltunk,ahol iszogattunk kicsit,és éjszaka megöltük egymást,persze mondanom sem kell hogy csodáatos érzés volt..ő többet is szerett volna,de én nem hagytam,nem akartam hogy olyan állapotban történjen valami,amit később megbánhatok.Most viszont nem birom,úgy érzem hogy egyre csak erősödik ez az érzés bennem.A többiek szerint érződik hogy kedvel a srác,viszont ha komolyabban szeretne valamit,már rég lépett volna...Ez igaz? Sajnos elég tapasztalatla vagyok párkapcsolati téren,és nem tudom hogy mitévő legyek...Egyesek szerint el kéne felejtenem,mert osztálytárs,meg általában a népszerű srácokkal rosszul végződnek a dolgok...viszont képtelen vagyok kiverni a fejemből a dolgokat,és bár szinte minden nap találkozunk,akkor is úgy érzem hogy nagyon kevés az az idő,és bárcsak több ideig lehetnék vele...szerintenek mitévő legyek?Kérlek segitsetek...nagyon tanácstalan vagyok...18/L

2014. ápr. 7. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is felejtsd el,osztálytárssal sose randizz! csak baj lesz belőle!
2014. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nehéz lesz...:(
2014. ápr. 7. 22:57
 3/8 Mr. Truth ***** válasza:
100%

"Egy közös kiránduláson voltunk,ahol iszogattunk kicsit,és éjszaka megöltük egymást,persze mondanom sem kell hogy csodáatos érzés volt.."


Öt perce szakadok a rohogéstol :D

2014. ápr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"általában a népszerű srácokkal rosszul végződnek a dolgok"

ha bármi jót ki akarsz hozni az életedből, akkor ezeket az "általában" kezdetű "jótanácsokat" azonnal felejtsd el. és azokat az embereket is, akik ilyen kedves "jótanácsokat" osztogatnak. Jobb lesz az életed a negatív emberek nélkül :)

Ha szeretnél valamit, tegyél érte!

2014. ápr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ok, kicsit bele képzelem egykori énem, szóval tessék a véleményem:


Szerintem nem tudja ő sem mit akar, van hogy szeretné, van hogy nem. Nem tudja milyen lenne, és fél tőle. Viszont kicsi iszogatással már nem gondolkozta túl, lépett. Te pedig vissza utasítottad. 18 éves vagy már, tudsz ügyelni magadra, és kell tudd hol húzod a határt. De szerintem egy kis "megölés" ahogy te írtad nem árt, sőt egy csók se, sőt egy kicsi tapogatás sem. Ennyit engedhettél volna neki a buli hevében, s nem többet. Ebből értette volna, hogy érdekel a dolog, de azért nem vagy könnyű préda sem.


Na már most, vissza utasítottad, ez egyértelmű. Hidd el egy közeledő fiúnak egyetlen félelme ez. Főleg ha már egy jó ideje azon gondolkodik, hogyan s mint lépjen. A legtöbb amit tehetsz, hogy kettesben megpróbálsz beszélni vele míg friss a buli emléke, és csak annyit mondasz, hogy "bocsánat hogy visszautasítottalak a buliban, megijedtem hogy részegen többet akarnál mint amennyit szerettem volna". Ez így azért ok, mert elsősorban bocsánatot kérsz, másodsorban közlöd komoly lány vagy, harmad sorban tudatod vele, hogy érdekel de csak ha gyengéd. Tuti egyből átértékelődik minden benne, s ha egy csepp esze van lép.


Amit leírtam azt arra alapoztam, hogy én is voltam a ti korotokban ilyen helyzetben, és majdnem hasonlóképp jártam. Persze ő nem én vagyok, lehet teljesen másképp gondolkodik, mint én gondolkodtam annó. De egy próbát megér.


23/F

2014. ápr. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is volt ilyen. Sose kezdtem otárssal aztán volt egy aki cuki,helyes. A lányok imádták persze nekem is voltak udvarlóim de ezek a közvetlenségünk miatt volt. Folyton együtt voltunk, ölelkezdtünk, csókolóztunk de megbeszéltük,hogy mivel neki is sok lány barátja van nekem sok fiú tuti tök féltékenyek lennénk és semmi értelme. Csak szexuális vonzalom volt. 2 és fél év után lefeküdtünk azóta nem is kerestük egymást. Fölösleges ilyenbe belebonyolódni csak akkor ha megbeszéltétek,hogy ez csak szexuális vonzalom vagy pedig komoly lehet. Ha komoly akkor próbáljátok meg de ha csak kívánjátok egymást akkor döntsétek el,hogy megéri e.
2014. ápr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ötös válaszolónak nagyon jó a válasza!
2014. ápr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Basszus,észre sem vettem hogy ennyi szót elhibáztam.``megölés`` XD Ne haragudjatok.Amúgy köszönöm szépen a válaszokat!
2014. ápr. 8. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!