Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én lennék ennyire hisztis,...

Én lennék ennyire hisztis, vagy már érzek valamit iránta és ezért esnek ennyire sz*rul ezek az apró dolgok? (Lent hosszú sztori)

Figyelt kérdés
Randizgatunk egy sráccal, tény hogy nagyon szimpatikus, ami elvileg fordítva is igaz. Eddig sajnos elég rövidke időket sikerült együtt töltenünk, és például így megörültem és beleéltem magam, hogy a hosszú hétvégén lesz egy közös délutánunk. Meg is említettem neki a dolgot, 2 nappal előtte, azt mondta oké, majd még megdumáljuk előtte. Eszébe volt? Persze, hogy nem. Én meg nem akartam figyelmeztetgetni, hogy hahó, holnap akkor kiruccanunk vagy bármi. E miatt elég pocsék kedvem van az elmúlt napokban, hogy ennyit sem képes észben tartani, vagy esetleg felajánlani, hogy találkozhatnánk. Hiába kérdezi, hogy miért van rosszkedvem, elmondani csak nem mondhatom, hogy "miattad bakker...", és úgy néz ki magától sem jön rá, hogy azért, mert kb megígérte a dolgot és mégsem lett belőle semmi. Én verem nagydobra, hogy ennyire rosszul esik ez a dolog?

2014. máj. 2. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a fiú egyáltalán nem tisztel téged. Ne foglalkozz vele, gondolom mással tölti az idejét, csak nem mondja meg neked. Tisztességtelen viselkedés.
2014. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt így előre nem lehet tudni, amíg meg nem kérdezed. Figyi sokszor az ember nagyon félreérti a dolgokat. Ki tudja mi jött neki közbe, nem tudhatod... Kérdezd meg tőle, miért felejtette el.. Annak semmi értelmét nem látom, hogy magadbatartod..
2014. máj. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet valaki hozzátartozója beteg lett, vagy bármi, érted bármi lehet.. Kérdezd meg tőle, és majd elmondja az igazságot, remélhetőleg, és utána tudsz dönteni mi hogy merre,...
2014. máj. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából egész nap otthon döglött, mert telefonon fb. chaten beszéltünk, de annyit nem volt képes mondani, hogy megmozdul és találkozik velem, hogy ne dögöljek meg egész délután egymagam az unalomban..
2014. máj. 2. 11:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg felejtsd el :)Én 25F vagyok de ha tetszik egy lány és akarok tőle valamit, akkor ki nem bírnám hogy ne hívjam el randira, főleg ha előtte 2 napja megígértem :)
2014. máj. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En forditott helyzetben voltam egy lannyal, csak.azt tegyuk hozza, hogy a szuletesnapomon lett volna a randi. Azota nem is beszeltunk, de vegso sorban jobb is igy. Ne foglalkozz vele, nem figyel rad.
2014. máj. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!