Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szakítsak? Tanácstalan vagyok!

Szakítsak? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
Nem régóta vagyunk együtt a barátommal, az első két hónap nagyon jó volt, minden nap keresett és oda volt értem. Aztán egyszer eltűnt nem keresett, ki volt kapcsolva és nem vette fel.Amikor 10 nap után sikerült elérnem elmondta hogy anyukája nagyon beteg és az orvosok már nem tudnak mit csinálni és hogy elég sok gondja van ezen kívül, de szeret csaknem akarja hogy így lássam. Akkor megbocsátottam, de azóta se keres... ha beszélünk mindig megígéri hogy majd felhív de semmi. Lehet hogy hülyit? Amikor együtt vagyunk tényleg érzem hogy szeret, de ez igy nem jó. Valaki mondjon okosat légysziii! L/19
2010. jan. 1. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Derítsd ki: Mondd neki hogy nem bánod ha így látod, meg h megpróbálod átsegíteni, stb...Ha egyáltalán nem szeretné ezt, akkor te se keresd többé...
2010. jan. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hogyhogy nem tudnak mit csinálni az orvosok? annyira beteg? :S szerintem ez igaz lehet, ezzel nem viccelhet az anyukája. ha szereted, akkor ne érdekeljen, h nem akar látni, menj el hozzá, és mondd meg neki, nem érdekel téged hogy hogy néz ki, vele akarsz lenni amíg lehet. ha meg nem érzel iránta semmit, akkor se szakíts szerintem ha nagyon beteg, ahogy írtad úgyse nagyon keres.
2010. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

upsz :S

félreolvastam. h az anyukája beteg :S akkor is, szerintem támogasd őt lelkileg mindenképp, de ha mindenképp szakítani akarsz, akkor várd ki a megfelelő alkalmat, most nem esne neki a legjobban.

előző

2010. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pedig ha igazat mond, akkor most van az az időszak, amikor szüksége van a támogatásra. Most derülne ki, hogy tényleg egy pár vagytok-e, még ha tini szerelem, akkor is.

Először azt kéne kiderítened, hogy valóban beteg-e az anyukája. Mert ha ezzel átver, akkor egy utolsó ízléstelen görény. Nem csak maga az átverés miatt, hanem hogy a saját anyja életével piszkolódik. Ha átvert, akkor azonnal küldd el melegebb éghajlatra!

Ha kiderült hogy igazat mond, akkor próbáld meggyőzni, hogy ennek ellenére találkozni akarsz vele, elvégre ha jártok, akkor a egyikőtök érzései a másikra is tartoznak.

Ha nem akar találkozni, nézd.. nem kétlem hogy igazat mond, de egy hónap kihagyás csak úgy (nem derül ki mióta nem láttad, csak az hogy több mint 10 nap), na az már az én álláspontom szerint nem fér bele egy kapcsoaltba. Így nem. Másként igen. Tehát ha mondjuk tényleg el kell mennie tegyük fel egy hónapra, az valóban egy erős kapcsolat legfőbb próbája. De itt nem erről van szó, meglenne a lehetőség, csak nem akar élni vele. Ez pedig számomra nem kapcsolat.

Az is lehet, valami más dolog áll a háttérben.

2010. jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Magambol kiindulva tudok csak tanacsot adni !

-Ha az én anyukám beteg akkor a szeretteimnek mondanám ell hogy valami gond van, meg persze a barátnőmnek is de hogy valaki 10 napig fel ne vegye a telefon az nalam már sántít, szerintem nem neked kenne futnod utana.

En is voltam szerelmes és ki nem bírtam volna egy napot, a barátnőm nélkül, mindent megtettem hogy vele lehessek .Remélem hogy jó döntést hozol! De a szerelem csak akkor szerelem ha mindketten vonzódtok egymáshoz .

2010. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az biztos hogy az anyukája beteg. A 10nap szünet után én hivtam fel és akkor ugy tünthogy megbeszéltük és azt mondta hogy fog keresni. Azóta se hivott és ez lassan megint egy hete. Én meg nagyon megszerettem, de már aludni sem birok és ez igy nagyon nem jó. Már a barátaim nagy része is hülyének néz hogy mért nem hagyom ott.
2010. jan. 2. 11:44
 7/7 anonim ***** válasza:
voltam ebben a helyzetben, éppen a fiú helyében. kb. egy hónapig nem jelentkeztem én sem. Ha nem régóta vagytok együtt, valószínűleg nem akar terhelni ezzel. Majd jelentkezik.
2010. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!