Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 éves koromban egy fiú...

13 éves koromban egy fiú banda megerőszakolt. Jelenleg 17 éves vagyok. Van barátom már 2 éve. Azonban nem tudok lefeküdni vele. (lent (? ) )

Figyelt kérdés
Ahogy hozzám ér a pénisze reszketek, félek, tudom h nem akar bántani, de akkor is. Nem megy a szex..Nagyon szeretem és félem hogy emiatt elhagy, Ő még szűz. 17 éves, és már nagyon szeretné az első alkalmat de nem megy. Mit tehetnék? (pszihológus látott még 15 éves koromban, annyit mondott hogy még idő mire rendeződik..De még mindig semmi...:|
2010. jan. 2. 19:11
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
40%

Nem kéne rögtön cigányozni...

Amúgy én is nagyon sajnálom, hogy ez történt. Szerintem most is felkereshetnél egy pszichológust, aki talán megértőbb, mint az előző.

Amúgy a barátod tud a megerőszakolásról?

2010. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
94%

"nemkéne rögtön cigányozni" jaj má nelegyél naiv bakker mostmár nemcssak lopnak cssalnak nemdolgoznak olyan ááá inkább magyargy kussba ha nemveszed észre hogy micsinálnak !


AustrianWolf

2010. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
42%

A válasz megírásának időpontja: ma 19:30


Csinálunk egy erőszak szervezetet (terrorista jellegű)?

2010. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Szexuál pszichológushoz már érett vagy, nem ugy mint akkor, talán... Nem?
2010. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
31%

A válasz megírásának időpontja: ma 19:48


CSináljunk én benne vagyok nagyon szivesen :) de akkor a nők elleni erőszak is benn legyen !

2010. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
ne értsetek férre a nők elleni erőszak ellen !
2010. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

miazhogy, ne cigányozzak ?!


tisztán kéne látnod, és nem írnál ilyen hülyeségeket :(

2010. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
18%
szerinted ezen a problémán mi segíteni fogunk? először is mondd el anyukádnak, majd keressetek megy egy pszichológust akivel beszélhetsz, mert ez nem fog magától vagy üres tanácsoktól megoldódni, csak szakember segíthet. 20L
2010. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
most hogy ezt elolvastam úgy felhúztam magam...hogy lehet valaki ekkora szánalom hogy ilyet tegyen..:( hát nagyon sajnállak de tényleg biztos nagyon rossz lehet :/
2010. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok tényleg cigányok voltak? Nah én kész vok mocskos tetves cigányok..tönkreteszik ezzel az életed :@
2010. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!