Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 éves koromban egy fiú...

13 éves koromban egy fiú banda megerőszakolt. Jelenleg 17 éves vagyok. Van barátom már 2 éve. Azonban nem tudok lefeküdni vele. (lent (? ) )

Figyelt kérdés
Ahogy hozzám ér a pénisze reszketek, félek, tudom h nem akar bántani, de akkor is. Nem megy a szex..Nagyon szeretem és félem hogy emiatt elhagy, Ő még szűz. 17 éves, és már nagyon szeretné az első alkalmat de nem megy. Mit tehetnék? (pszihológus látott még 15 éves koromban, annyit mondott hogy még idő mire rendeződik..De még mindig semmi...:|
2010. jan. 2. 19:11
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
74%

Te kis f@sz akko cigányozok amikor akarok szólás-sajtó szabadság van te kis b*zi szájhős ! ha nemlátttad volna cigányok is voltak köztük

Sőt én téged is nyugodtan leszsidózlak te kis köcsög ZSIDÓ ! anyádnak szoljál be kis b*zi

2010. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Barátom tud az erőszakról.

Szüleimnek is elmondtam (15évesen) és akkor egyből elvittek, nem csak egy szakembernél jártam hanem többnél is. Mind elbeszélgetett velem, aztán annyit mondtak hogy idővel enyhül.. Bennem semmi nem enyhült.

2010. jan. 2. 20:27
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Az a pszichológus sem volt normális szerintem! Menj el újra egy másikhoz, beszélj róla, másképp nem megy a dolog :/ mi az hogy majd magától enyhül?! az ilyesmi nem apróság amit csak úgy hipp-hopp fel lehet dolgozni és "majd enyhül" :O


Nagyon sajnállak azért, ami Veled történt :( Mellesleg nagyon sok szemét férfi él ezen a világon, ha cigány, ha nem.. szóval nem kell ezen a részen annyira fennakadni (megjegyzem engem is idegesít, minél többet hallok róluk, hogy mit csináltak, de itt perpillanat sztem nem ez a lényeg :S)


Szóval tényleg mindenképpen menj el egy MÁSIK pszichológushoz, aki valóban tud segíteni rajtad! :)


Puszi és kitartás! :) A barátod ha igazán szeret, nem fog elhagyni, ez 1000% ;)

2010. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
na szóval elöször igen fordulj pszichologushos vagy pszihciáterhez aztán a következő : Fordulj a Nemzeti Jogvédő Alapítványhoz! [link]
2010. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:

Ez nagyon szomorú:( Sajnálom azt ami veled történt

Szerintem, miután túlesel rajta, utána könnyebb lesz. De azért, mert nem akarod hogy elhagyon, azért ne tedd meg. Ez rajtad múlik, a fejedben van a válasz.

2010. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el, a többiek miket írtak, biztos van benne néhány jó tanács is, de ha a pszichológus annyit mondott, hogy idő kell, hogy feldolgozd, az nem volt valami hozzáértő...

Az erőszakot egy felnőtt is mehezen dolgozza fel segítség nélkül, de egy 13 éves gyerek egyáltalán nem tudja, és mint a történeted mutatja, 17 évesen sem tudod.

Ha a barátod szeret, akkor ha est eltudod neki mondani, akkor biztos megérti, és támogat mindenben. Jlenleg erre van szükséged, meg persze egy jó pszichológusra. Hétfőn első dolgod legyen, hogy szüleiddel kerestek egyet.

Ha nem tudjátok hol kezdjétek, akkor javaslom, hogy a helyi családsegítőhöz forduljatok, ott tudnak majd tájékoztatást adni.


Sok sikert, remélem meggyógyulsz :)


Üdv

Viktor

2010. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Pár nagyonjó Pszichologus neve ha kell: Somlai Gitta,Turzó Nazira,Szegő Ágnes,Miklós Kinga . Nekem ők nagyon sokat segittetek lelki ügyekbe .... Remélem Neked is skerűlni fog ! Sok sikert !
2010. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
6%
És mitcsináltak veled ? nagyon fájt?.s
2010. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

A választ a kérdésedre elmondták előttem.


nagyon feltud húzni az ilyen hír, velem és baráti-családi körömben nem történt ilyen még, de együtt tudok érezni ilyen ügyeben akármilyen számomra idegen emberrel.


Sokan szétvernék a fejüket ezeknek az emberszabásu élősködőknek. Én nem tenném az nekik csak megváltás lenne mármint a halál, nem hagyna mély nyomot a lelkükben (szerintem nincs is nekik lelkük).


sokkal jobb eszközök vannak arra, hogy szenvedjenek és kívánják a kaszást, de az bizony nem akar jönni értük.

2010. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Pszichológus segít:) TÉnyleg. Vagy próbáljátok tovább hátha egyszer ellazulsz.. De beszéljetek róla stb.
2010. jan. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!