Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél a helyemben? Irigy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben? Irigy banda.

Figyelt kérdés

Nem kertelek, 19 éves csajszi vagyok és baromi jól nézek ki.

Jó meg is tehetem, hajhosszabitás, kéthetente műkörmös, kozmetikus stb....a fitneszről ne is beszéljek....és a melleim is elég jók meg látványosak.

Szóval volt egy pár jó barátnőm, tényleg jó kis banda....de most valahogy eltávolodtunk...

Mindegyiküknek van pasija, engem kivéve. Gyakran eljártunk együtt bulizni, de mindegyikük pasija imád a közelemben lenni, és látom hogy néznek rám. Én szeretek szexisen, kihivóan öltözködni és bár a barátnőim se rondák-sőt...szóval próbálják titkolni de baromira féltékenyek rám. És már kezdenek kizárni a közös bulikból. Ők mennek szépen, összejárnak-nekem meg elfelejtenek szólni!

Egyikük pasija elárulta hogy k.vára féltékenyek rám, meg arra hogy ha elmegyünk valahova nem ők vannak a középpontban.

Nekem ez nagyon rosszul esik, nem tehetek róla hogy ilyen vagyok, és egyikük pasijával sem kezdenék ki még ha közelednének felém akkor sem!!!!

Segitsetek, adjatok tanácsot!


2011. jan. 17. 15:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem azért mert te magadra úgy gondolsz, mint magára a tökélyre. Lehet hogy csinos vagy de utálják szerintem hogy ennyit foglalkozol magaddal és gondolom ilyen kis idióta p''csa vagya szemükben. De benne van az is hogy irigyelnek szépségedért. Keress új barátnőket! és azért ekkora arcot ne please.
2011. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nincs nagy arcom DRÁGA, csak őszinte vagyok, tökéletes nem!
2011. jan. 17. 15:13
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Valamit valamiért elv:) Tudod, hogy így nem fogadnak el, hogy minden pasi körülöted, féltékenyek. Ha nem tudnak így elfogadni akkor ne is erőltesd szerintem. De azért próbálj meg valamit tenni azért, hogy jó baráti kapcsolatotok legyen. Ötleteim így most nincs, mert csak annyit tudok hogy miért féltékenyek. Szerintem jó hogy őszínte vagy, ez még nem egoizmus, de közel állhat hozzá az is tény. Én nagyon is értékelem, ha valaki őszínte, de sajnos nagyon sokan nem azok:S
2011. jan. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 fegyvernepper ***** válasza:
63%

Kib@szott nagyképű vagy, tuti nem kellenél... -.-"

15f

2011. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hát ja. amíg te akarsz lenni a középpontban mindig, addig nem is lesz barátnőd sem igazi barátod. csak olyan aki csak meg akar dugni.
2011. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem keress más társaságot, akár pasit, ha csak fele igaz amit írtál nem lesz nehéz ;) Merre laksz amúgy?
2011. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Már ne is haragudj, de kicsit beképzelt vagy...arról nem beszélve, hogyha velük vagy,és tudod, hogy a pasik téged néznek, akkor valamiért mégiscsak kihívóan öltözködsz...

Nem b*szogatni akarlak, voltam már hasonló helyzetben, hogy nekem illegette magát az egyik barátom csaja...annak ellenére,hogy semmilyen módon nem közeledtem hozzá, kis híján rossz vége lett a dolognak.

Szal egy kicsit visszább az arcból. Tényleg.

2011. jan. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Nem a szépségedért közösítenek ki, és nem is az eszedért ahogy olvaslak. Oltárian el vagy durranva magadtól, és ez az amit utálnak az emberek. Gondolom mindig a figyelem középpontjába erőlteted magad.


Csak halk megjegyzés: szép nem a műhajtól, műkörömtől és műcsöcstől leszel.

2011. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Műhaj, műmell, műköröm (a többségük) nagyon ronda.

Ahogy írsz abból sugárzik, hogy üresfejű öntelt **** vagy.

.....tehát, hogy is van ez, hogy b@romi jól nézel ki? :D Hidd el, hogy kétszer annyian nem állnának szóba se veled, mint akiknek tetszenél.

2011. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Emberek, irtam én egy szóval is hogy nem valódiak a melleim?!!!!!

Adok magamra, és sokat sportolok csupán erre céloztam, amit fentről kaptam arról nem tehetek!:)

Én nem szoktam magam a közzépontba erőltetni. Feltűnő jelenség vagyok, ennyi az egész. Biztos vannak ilyen csajok a ti ismerettségi köreitekben is!Az lehet hogy nagy a szám, imádok beszélni, és könnyen megtalálom bárkivel a hangot!És ha kell meg is tudom magam védeni!

Szerintem sok itt a magábafordult , depressziós, vagy egyéb lelki problémákkal rendelkező ember....

Tanácsot bezzeg nem adtok!

2011. jan. 18. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!