Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 éves koromban egy fiú...

13 éves koromban egy fiú banda megerőszakolt. Jelenleg 17 éves vagyok. Van barátom már 2 éve. Azonban nem tudok lefeküdni vele. (lent (? ) )

Figyelt kérdés
Ahogy hozzám ér a pénisze reszketek, félek, tudom h nem akar bántani, de akkor is. Nem megy a szex..Nagyon szeretem és félem hogy emiatt elhagy, Ő még szűz. 17 éves, és már nagyon szeretné az első alkalmat de nem megy. Mit tehetnék? (pszihológus látott még 15 éves koromban, annyit mondott hogy még idő mire rendeződik..De még mindig semmi...:|
2010. jan. 2. 19:11
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát 20:21,22-es vok. Ha a családtagok közül valakivel ilyet tennének netán a húgommal hát akkor jaj nektek cigányok. így is útálom a fejüket mikor megvertek 2000Ft-ért és még azt mondják hogy nincs cigány bűnözés. mi az hogy 13 éves lányt erőszakolnak meg :@ húgom is ilyen idős :/ Így is megfenyegette egy cigány srác hogy ha nem visz neki napi 300 ft-t akkor megöli a családot és az a gyerek is 13 éves volt nem mert testvérem iskolába menni hát a gyereknek olyat mondtam hogy ketté állt a füle és azóta hozzá se szól testvéremhez hát próbálna pénzt kérni tőle hát megerőszakolásért nem mondom mit csinálnék vele. Remélem visszahozzák a halálbüntetést.
2010. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam egy hasonló esetről. Úgy oldották meg, hogy az első héten a pár csak pettingelt. Kizárólag. Következő héten csak odatette a kukiját a bejárathoz, de azonnal el is vette. Azutáni héten egy kicsit betette, majd kivette. A legvégén már rendesen ment az egész.


Ezentúl még azt javaslom, hogy ne ő akarja betenni neked, hanem ő legyen alul, és ha úgy érzed te próbáld betenni. Kerüljétek azokat a helyzeteket, amikor ő túlzottan dominál. Egyelőre. Te légy felül és te irányítsd a helyzetet!

2010. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%
Gyakoroljál, mű brokival...vibrátorral ( de az elem jó legyen benne!!)...megszokod és ha élvezed...jöhet a pasid brokija is..és akkor gondolj becsukott szemmel a " jó vibrátorodra"---és kész... élvezhetsz! (amatőr sexológus)
2010. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

szia,először is őszinte részvétem.

ne haragudj nem olvastam végig az előzőeket de:


szerintem fordulj a hasadra, és hagyd hogy izgasson.. az ujjazást engeded? mert ha igen akkor hagyd neki és kérd hogy ne szóljon mikor vált..ha már úgymond "benned lesz" valószínű nem fogsz félni tőle.


vagy hagyd hogy addig izgasson (behatolás nélkül) amég a vágy erősebb nem lesz a félelemnél.

kitartás, biztos megért majd.

2010. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
0%
fake teljesen! mi vagy te h fiubanda? jol hazutsz
2012. okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Engem az apám molesztált 10-20 éves koromig, és nekem is problémáim voltak. Láttam, írták páran, hogy zárd le a múltat, meg próbáld így, próbáld úgy. Ez egy komoly probléma, nem házi praktikák kellenek, hanem hogy elmenj pszichológushoz. Én az Eszter alapítványhoz jártam csoport terápiára pont ilyen témában, és nagyon ajánlom. Keress rá Google-ben, és vedd fel velük a kapcsolatot. Nekem nagyon sokat segített a terápia, és az, hogy más hasonló sorsú lányt is megismerhettem, és együtt dolgozhattunk az érzéseinken.


Kitartás!

22/N

2014. ápr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!