Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A társadalom a 30 feletti...

A társadalom a 30 feletti szüzeket jobban megveti, mint a homoszexuálisokat. Miért?

Figyelt kérdés
Manapság még egy kicsit rázós ügy egy családi összejövetelen, baráti körben, médiában bevallani, hogy valaki meleg vagy leszbi. De ezt még valahogy elnézik. Ha viszont szóbakerül a szex és valaki rákérdez, hogy "és neked van valakid"... arra hogy válaszoljon valaki, aki 35 évesen még szűz? Azt minimum kipletyáknál, megvetnék, kinevetnék.
2014. jún. 22. 11:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Erre csak azt tudom mondani hogy folyamatosan hazudni kell mindig mindenkinek.........
2014. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés. Sajnos velem is ez van, de én mondjuk nem is keveredek gyakran társaságba, és még talán enyhén is fogalmaztam. Szomorú dolog, hogy az embernek a csúsztatásokon, hazugságokon kell törnie a fejét.

Volt már, hogy tőlem is kérdezték, nyilvánvalóan annyit mondtam, hogy nincsen barátnőm, párom. Ha meg valamikor ilyen helyzetbe kerülnék, remélhetőleg nem is fog senki soha ennél továbbmenni, és tovább kérdezni így: "és még nem is volt soha senkid? Az a szerencse a dologban, hogy talán nem is feltételezik egy ilyen korú emberről, emiatt valószínűleg nem faggatózna tovább senki, illetve ahhoz, hogy sejtsen valamit, tehát hogy valakinek megforduljon ez a kérdés a fejében, ahhoz már valamennyire meg kell, hogy ismerjen valaki. Én meg nem igazán kerülök ilyen helyzetbe, hogy bárki eddig eljusson, és megsejtsen valamit erről. De soha nem lehet tudni, így engem is nyugtalanít ez a dolog, hogy mi lenne velem egy ilyen helyzetben.

2014. jún. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én hazudok mindig mindenkinek
2014. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
B*zi/Leszbikus=nem normális
2015. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!