Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, akik huszonévesen...

Lányok, akik huszonévesen veszítettétek el a szüzességeteket. Milyen élmény volt? Féltetek? Párotok mit szólt amikor megtudta, hogy első lesz?

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
14%

Először: Segítség! VÉÉR! Úúúr isteen!! Vér mindenütt!!


Később: Mocsok és szexszag mindenütt. Ez igen!

2014. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 voltam, amikor lefeküdtem először a párommal. A barátnőimnhez képest elég sokáig vártam vele, de örülök neki. Először engem kicsit fusztrált a dolog, féltem, hogy nem leszek elég jó a barátomnak, bénázni fogok stb. A párom megnyugtatott, nagyon türelmes volt, soha semmit nem siettetett. Mindig nagyon figyelt a reakciókra, amikor picit továbbléptünk, akkor még inkább. Mindent meg tudtam vele beszélni erről is, és így nagyon jó volt. Elmondtam neki, hogy úgy érzem, hozzám tényleg sok türelem kell majd, de ő megígérte, hogy addig vár, amíg szeretném.

Végül 2 hónap után én akartam, hogy lefeküdjünk, ő még akkor is megkérdezte többször, hogy biztosan szeretném-e. Nem volt kérdés. Akkor, ott semmi félelem, semmi kétely nem volt bennem, egyedül azt éreztem, hogy szeretnék vele szeretkezni.

Klassz élmény volt, sosem fogom elfelejteni. Nem véreztem, bár az elején picit fájt. Aztán belejöttünk, és a végére már nagyon élveztem én is. Persze mindezt sok-sok petting, őszinte beszélgetés, és az aktust magát egy nagyon hosszú előjáték előzte meg. :)

2014. jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És azóta is együtt vagytok? :) Neki is első volt?
2014. jún. 24. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen együtt vagyunk, de ez pár hónapja volt. Nem, ő egy lánnyal lefeküdt előttem. :)
2014. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 voltam, ő 25. Kb.úgy történt mint az előbbi válaszolónàl. Szintén 2 hónap után, csak picit vérzett, és fàjt. Ennek már 5 éve,azóta is imádjuk egymást. :-)
2014. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!