Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan mondjam el bárkinek...

Hogyan mondjam el bárkinek is? Nagyon rossz döntés volt?

Figyelt kérdés
Kérem ne ítélkezzenek !! Szóval 13 éves vagyok, és a szomszéd (14 éves lány) tartott egy pizsamapartit, és este mikor kimentem a mosdóba a bátyjával (16 éves) összefutottam. Aki elkezdett udvarolni, majd fogdosni, végül vetkőztetni. És megtörtént. Senki nem látta mivel emeletes a ház és a lányok fönt voltak mi meg lent. Nem akartam, hogy megtörténjen. Minden létező dolgot megtett/ megtettem abban a 15 percben. Nagyon bánom.
2014. jún. 24. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Megerőszakolt akkor? Vagy azért te is benne voltál csak megbántad?
2014. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Még elég hamar odaadtad magad :D

Mostmár késő bánat, a szüleidnek szerintem ne mondd el mert mind a kettőtöket megölnek.

Legalább védekeztetek?

2014. jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen védekeztünk.

És eleinte nem akartam, viszont belementem.

2014. jún. 24. 20:56
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, rossz döntés volt! Basszuskulcs, 13 évesen még fiatal vagy hozzá! Én 16 vagyok, és egyáltalán nem tartom gáznak, hogy még szűz vagyok, sőt büszke vagyok rá. És csak annak fogom odaadni magam, aki megérdemli....
2014. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mondom nem terveztem, nem is akartam, de megtörtént.
2014. jún. 24. 20:59
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha én nem akarok valakivel lefeküdni, akkor én nem fekszek le vele.

Bár mit várunk egy 13 éves, felelőtlen, ostoba kislánytól, aki felnőttesdit akar játszani?

2014. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok felnőttesdit játszani, étt elenkezőleg..
2014. jún. 24. 21:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Amúgy elég gáz hogy 16 évesen egy 13 éves befolyásolható csajt kúrogat.
2014. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nemtudom mi a gázabb, hogy 13 éves korodban elvesztetted vagy a pasinak, hogy 16 évesen lefeküdt egy 13 éves kislánnyal?? Ez nagyon gáz! Ha valakivel nem akarok lefeküdni, nem fogok, és ha már olyan nagylány akarsz lenni, és megtetted, nem sír utána a szád! Te is kellettél hozzá, most aztán örülj magadnak.
2014. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Szegénykém...

Mocskos roh*dék, hogy így kihasznált! Mondjuk nagyon nem egyszerű egy 16 évesnek 13 évesként ellenállni (semmilyen szempontból).

Ha annyira bánod, akkor ezek után értelem szerűen csak annak engedd, akit tényleg szertesz és megérdemli.

Szerintem ne kürtöld szét, minél kevesebb embernek mondd el. Szüleid nem fognak neki örülni az tuti... :(

írj privit ha akarsz róla beszélni!

2014. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!