Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan mondjam el bárkinek...

Hogyan mondjam el bárkinek is? Nagyon rossz döntés volt?

Figyelt kérdés
Kérem ne ítélkezzenek !! Szóval 13 éves vagyok, és a szomszéd (14 éves lány) tartott egy pizsamapartit, és este mikor kimentem a mosdóba a bátyjával (16 éves) összefutottam. Aki elkezdett udvarolni, majd fogdosni, végül vetkőztetni. És megtörtént. Senki nem látta mivel emeletes a ház és a lányok fönt voltak mi meg lent. Nem akartam, hogy megtörténjen. Minden létező dolgot megtett/ megtettem abban a 15 percben. Nagyon bánom.
2014. jún. 24. 20:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Minden létező dolgot megtett/ megtettem abban a 15 percben"

Nem tudom hogy férhet bele 15 percbe minden. De nem lehetett nagy élmény egy 15 perces "szeretkezés".

2014. jún. 25. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mit nem értetek ezen?

Egy 13 éves kislány nem tud ellenállni egy 16 éves srácnak - érthető okokból. Erősebb, stb. Hát, kvázi megerőszakolt, mondd el a szüleidnek, aztán feljelentés, vagy ilyesmi.


Azért kíváncsi lennék, ha a ti lányotokkal történne, akkor is azt mondanátok-e, hogy így jártál, meg mit sír a szád, nem kell hagyni magad...


Aki szerint meg: "ha nem akarom, nem teszi meg", jó nagyot téved. Fizikailag még mindig a pasi van fölényben, rúgkapálhatsz akárhogy, ha sikerül úgy lefognia, hogy moccanni se tudj, akkor ennyi. Engem a saját barátnőm - kb. egy súlyban vagyunk - szorított úgy a földre, hogy azt sem tudtam, mi merre hány méter, hát még, ha egy férfi teszi.

2014. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
kedves 12-es, ha az én lányom belemenne 13 évesen egy kefélésbe teljesen simán megütném, biztos, hogy megkeresném a 16 éves "uraságot" is.. azt páran itt elfelejtitek, kettőn áll a vásár- nem történt itt semmiféle erőszak..egyszerűen van egy agyatlan rib ancz, meg egy kanos senkiházi..
2014. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!