Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti lefeküdnétek a legjobb...

Ti lefeküdnétek a legjobb barátotokkal, ha szerelmesek vagytok belé, ő viszont kevesebbet érez, de vonzódik hozzád?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, ez lenne az első, de mostanában sokszor találkoztunk, és csók is volt, stb.

Ti megtennétek?

Értelmes válaszokat, köszi.

17/L


2014. júl. 16. 08:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én igen, megtenném.
2014. júl. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen nem, évekkel később, ha még együtt vagyunk, igen.
2014. júl. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami új szokás, hogy az ember a legjobb barátjával szexel?

Amikor én voltam ennyi idős ilyen nem volt, a legjobb barát fogalma nem ez volt......

Magyarul te szerelmes vagy, ő meg nem beléd, vagyis ő megdugna téged mint bármely más lányt is.....én nem tenném meg, ettől többre tartanám magam, mint hogy egy darab hús legyek, arról nem beszélve, hogy kérdéses, hogy ez miként fog hatni a "barátságototkra".

Ezért nem érdemes elveszíteni a szüzességet, nem olyan teher az, amitől minden áron meg kell szabadulni......sokkal jobb ha olyannal veszted el, akit te legalább annyira szeretsz mint ahogy ő is téged, figyel rád, törődik veled, szeret és fontos vagy neki.

De te tudod......viszont a "csak használt" érzés egy fokkal se jobb a viszonzatlan szerelemnél.....

2014. júl. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megvárnám azt aki szereti, tisztel, megbecsül és te is őt, együtt vagytok és nem csak barátok...itt nem egy ölelésről van szó, hanem a tested egyik legértékesebb kincséről, nem adhatod akárkinek! még akkor se ha a legjobb barátod!!! de ha neked ez megfelel akkor tedd meg...csak meg ne bánd...még így is jobb mint azok a 14 évesek akik egy disco wc-jében vesztik el aztán még az nap este 3 fiúval csinálják...és azt se tudják kinek adták oda magukat...


21F

2014. júl. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A védekezésen kívül semmitől nem tartok(nem szeretnék teherbe esni)

És tudom hogy óvatos lenne.

2014. júl. 16. 08:23
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha szűz lennék, akkor biztos, hogy nem, mert azt tuti megbánnám. Még fiatal vagy amúgy is.

Én most így, idősebben megtenném, de megbánnám, csak később és más miatt.

2014. júl. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok a legjobb barátod és szerintem nagyon jó ötlet hogy szexeljünk egyet :D szerintem ne várj egy percet se :) írj és találkozzunk ;)
2014. júl. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kétlem hogy te vagy az, mivel nincs is most gépközelben :D

Szerelemből tenném, akkor miért bánnám meg?

2014. júl. 16. 08:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Én speciel nem hiszem hogy csók után, csak barátok vagytok. Vagy legalább is nálam ez nem divat. Szerintem ne feküdj le vele, baráttal nem fekszik le az ember.
2014. júl. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nyugodtan megteheted. Vagy kapcsolat lesz belőle vagy egy nagyon jó barátság! Ettől a barátságnak tuti nem lesz vége!
2014. júl. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!