Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Szerintetek nagyon gáz, ha egy születésnapi bulin veszítettem el a szüzességem egy barátommal?

Figyelt kérdés
Azzal a barátommal csak ott voltunk együtt,mert megbeszéltük, hogy semmi nem lesz kettőnk között már.17/L

2014. júl. 22. 20:56
 1/10 bulzapapo válasza:
50%

Nem gáz. :)

Persze,csak akkor ha védekeztetek.

2014. júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha jó volt, minek szégyellni?
2014. júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. Számomra gáz lenne, ha így történt volna. Szerencsére a barátommal történt, akivel azóta is együtt vagyunk.
2014. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem gáz.

De ha ismerkedés során ez kiderülne, tovább nem jutnál, csak barátként tekintenék rád :)

2014. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Hát, szerintem az...

pl ha meg kérdezi egy fiú, hogy hogy vesztetted el, akkor nem azt mondod hogy egy szerelmeddel, hanem egy haveroddal egy buliban.

De nekem mindegy...

2014. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen védekeztünk :) de nem tudom mi van mert a gyerek alapból bejött nekem meg még ezelőtt egy buli alkalmával is akart tőlem valamit,de akkor nem lehetett semmi mert volt barátom és nyilván akkor nem is úgy néztem rá mint egy pasira aki bejön hanem csak mint egy barátra.És megbeszéltük hogy nem lesz semmi mégis úgy érzem hogy neki se csak ennyi volt mert azóta a barátnőmet kérdezgeti hogy mit mondtam erről a dologról neki stb..
2014. júl. 22. 21:08
 7/10 anonim ***** válasza:
HA NINCS ELŐRE MEGTERVEZVE, meg védekeztek rendesen, és a körülmények is jók, akkor nincs gond.
2014. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem volt megtervezve,védekeztünk és is körülmények jók voltak :)
2014. júl. 22. 21:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Manapság már mindegy ki kivel mikor miért,csak védekezzen,és akkor már büszke magára,h milyen felelőségteljes...
2014. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen ha valaki felvilágosult és védekezik az felelősségteljes, ami nem egyenlő azzal, hogy jót is cselekszik.
2014. júl. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!