Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális az, hogy ennyire...

Normális az, hogy ennyire felhúzom magam az olyan nőkön akik azért nem kezdenének valakivel, mert tapasztalatlan?

Figyelt kérdés
Én nem akartam, hogy így alakuljon az életem, de nem lehet visszacsinálni. Attól ferfordul a gyomrom, ha valaki csak azért utasítana el, mert nem volt még senkim. Az embereket rohadtul nem azért kéne megitélni, hogy mennyi partnere volt, hanem hogy milyen legbelül. Olyan nagy dolog, ha valaki az elején bénázik kicsit vagy a kezdeti szexben kicsit béna? Engem nagyon hajt az a vágy hogy majd a partneremet minél jobban kielégítsem nem abból indulok ki, hogy mennyire fogok izgulni. Én úgy látom, hogy egy embernek nem kell feltétlenül tapasztalatokkal rendelkeznie, hanem megfelelő érzelmi intelligenciával, gondolkodással és értékrenddel rendelkezik, akkor nem biztos, hogy anyámasszony katonája lenne. Muszáj ilyen nagy dobra verni a múltat? Nem fontosabb a jelen?
2014. júl. 28. 01:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Személy szerint ez engem sosem érdekelt. Nekem se volt sok partnerem és úgy voltam az akkor még tapasztalatlanabb párommal, hogy majd egymásra fogunk hangolódni. Nem kellett sokáig várnom és fantasztikus az ágyban!
2014. júl. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy valószínűleg annyira ekörül forog az életed, hogy az emiatt levő önbizalomhiányodat látja a lány is, és itt romlik el a dolog.
2014. júl. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány éves vagy. Több ilyen kérdés volt már, ha mondjuk 20 felett vagy, egy nő nem akar már tanítgatni, nincs türelme hozzá. Mondjuk 25 éves korára már annyi pasival lefeküdt, annyiban csalódott, hogy egyre türelmetlenebb lesz, egyre csökken a tűréshatára. Amit meg lehet érteni. Nem az a baj, hogy nem szexeltél még (ó, ha tudnád, hány pasi van, aki annak ellenére is foscsi marad az ágyban, hogy 100 nővel szexelt), hanem az, hogy nem volt kapcsolatod.


Én félnék, hogy majd rákapsz az ízére, és szakítasz velem, vagy attól is, hogy én tanítsak meg neked mindent, ami a párkapcsolattal jár. Senki sem szeret egy kor után kísérleti nyuszi lenni.

2014. júl. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem feltétlenül baj, hogy nem volt még kapcsolatod (bár nem is plusz) a lelki bajok engem jobban zavarnának. A kérdésedre pedig én úgy válaszolok, hogy a jelen nem fontosabb mint a múlt, hisz az határozza meg a jelent, ugyanolyan fontosak.
2014. júl. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 LeftBehind ***** válasza:
100%

14. Igaz, de ha valakit mindig a múltja miatt utasítanak el, sose lesz esélye egy boldog jelenre.


13. De 20 felett könyörgöm? Alig töltöttem be a 21-et és már kutyába se vesznek ezért! Ez meg mekkora baromság hogy azért fog elhagyni mert rákap az ízére? Mert aki nem szűz az sose csalja meg a párját, igaz?

2014. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
utolsó: a valószínűség szó nem a barátod, igaz?
2014. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 LeftBehind ***** válasza:
16. Milyen értelemben?
2014. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Engem meg az ilyen ostoba lelkileg nyomorékok húznak fel! Annyi eszed sincs hogy a korodat leírd, de igazából tök mindegy. Eddig is lúzer voltál és most már még jobban az vagy ahogyan telik múlik az idő és egyre jobban becsavarodsz a saját szerencsétlenségedbe!
2014. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!