Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 éves férfi vagyok, vajon...

24 éves férfi vagyok, vajon megéri-e prostihoz mennem?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy 24 évesen még semmilyen szexuális, intim tapasztalatom nem volt a nőkkel és arra gondoltam, hogy lehet, hogy prostihoz kéne fordulnom. Lenne igényem egy normális, hosszútávú kapcsolatra, sőt, eddig kizárólag ilyenben gondolkodtam.

Sajnos a mai nők nagy része olyannyira elborzaszt emberileg, hogy akikkel eddig összejöhetett volna valami, egyszerűen nem éreztem azt, hogy megérné értük a fáradságot. Nem vagyok ronda, sok éve sportolok, mérnöknek tanulok (ott alig van lány, bulizni utálok, nem az én műfajom), viszont azt hiszem kiábrándultam ebből a "szerelmesdiből" és már csak a szex hiányzik, társ nélkül jelenleg elvagyok, kezd bennem előtörni az, hogy nem érdekel a szerelem csak dugjak, minél több és minél jobb nőt.

Úgy gondolom majd 10 év múlva ráérek a komoly társon filózni. Én arra gondoltam, hogy adok még magamnak 2 évet, addigra lediplomázom, és ha úgymond nem hoz össze a sors egy rendes lánnyal, akkor diplomázás után, 26 évesen már igencsak elkelne a tapasztalat. A pénz remélhetőleg meglesz rá, mivel elég jó szakmám lesz, ha minden jól alakul.


Mit gondoltok erről, illetve van aki hasonló helyzetben van?



2014. júl. 28. 22:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Menj prostihoz azokkal nincs gond , nagyon jól gondolkodsz szerintem
2014. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
ne menj. inkább a bulizást ajánlom. ok nem a te stílusod ezekszerint, de hidd el van olyan ami neked is bejöhetne. pl "buli" kiülni valami parkba ahol sok a fiatal és ott ismerkedni valami merevrészeg piroshajú leánykával.. na jó vagy akár valami normálissal is, mert hidd el vannak.
2014. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ne menj prostihoz soha...
2014. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
46%
én tuti nem mennék prostihoz, nekem az olyan lelombozó élmény, hogy útszélén 10 percre 10 ezerért olyannal együtt lenni, akivel előttem már 10-en voltak aznap... tuti nem állna fel rá
2014. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
47%

Neked már most elkelne a tapasztalat. Ha össze jössz egy olyan nővel akire vágysz és nem tudsz produkálni lepedő fronton hamar meg fog romlani a viszony. A szex is fontos része egy kapcsolatnak. Akár komoly akár nem.

25\F

2014. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Én előbb mégiscsak megpróbálkoznék a bulizással. Ha jól nézel ki, biztos vagyok benne hogy össze tudsz szedni valami ribit, aki kevésbé használt mint egy prosti, és még olcsóbb is. Na meg az ilyen egyéjszakásoknál megvan a kihívás illúziója. Úgy érezheted, hogy meghódítottad a nőt, pedig csak viszketett a részeg pncija.
2014. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok mint a kérdező, csak kicsit idősebb vagyok és más szakmában is dolgozok.

Én is elgondolkoztam a prostikon, na nem az útszéliken hanem olyanon akihez szobára lehet menni.

Még adok egy kis időt magamnak, hogy hátha összejön valami más úton(van kilátásban valaki).

De ha nem jön össze akkor egész biztos, hogy elmegyek egy prostihoz.

Meguntam a várakozást.

Ne hallgass a rosszindulatú szövegekre kedves kérdező.

Ha elviszel egy nőt akárhova és ráköltesz egy csomó pénzt, de a végén mégis le leszel koppintva az nem valami jó.

Ugyanezt a pénz elköltöd egy olyan örömlányra akit kinézel magadnak és tetszik kötöttségek nélkül, szerintem ebben nincs semmi rossz.

2014. júl. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
51%

Én kapcsolat után jártam el néha vidékilányos prostikhoz. Vannak jó nők köztük, bomba testtel, brutálisan jó technikával és hozzáállással, de 70-80%-uk csak a pénzt várja, és futószalag szaga van az egésznek.


Tapasztalatból mondom: ne erőltesd ezt az egészet. Persze ha annyira érdekel, úgy sem tudlak lebeszélni, esetleg van valami nem teljesen hétköznapi vágyad (mittudomén pl. anál vagy mélytorok) úgy is el fogsz menni, mert ahogy látom már eldöntötted...


Helyedben inkább, amit a prostikra költesz (igen, többesszám, mert ha egyszer elmész, nehogy azt hidd, csak egyet fogsz kipróbálni. Túl könnyű falat lesz az, hogy felmész a netre, és mint a katalógusból kiválasztod és egy telefon után már dughatsz is), inkább vegyél tejsavófehérjét, gyúrj, sportolj tovább, havi egyszer nyugodtan menj le egyetemi buliba haverokkal, és próbálj ismerkedni. Napközben is nyugodtan próbálj ismerkedni, szerintem egyszerűbb, mint éjszaka discoban. Tanulj, hogy jó szakmád legyen, és később ezáltal pénzed, amit hiába tagad az összes nő hogy nem számít, nem így van.

2014. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Én is igényes, lakásosra gondoltam, nem valami disco wc-ben vagy tudomisén. A bulizás, még ha megerőltetem magam, el tudnék menni de tuti kiülne az arcomra, hogy "bárhol máshol lennék csak nem itt" szóval az nem jó.

A másik, az egy dolog, hogy én szerintem jó pasi vagyok, és más dolog, hogy a nők szerint ki a jó pasi, és tényleg a bizonytalanért én már egy italt sem szeretnék fizetni, az úgy nem buli (főleg, hogy sok nő direkt csak meghívatja magát és kész, lekoptat az ilyen helyeken, tudod mikor fizetnék ilyenek után, nagy büdös lóf.szt). Szerintem nincs különbség egy prosti és egy discós ribi között.

Az én értékrendem szerint többre becsülöm a prostikat, mivel felvállalják (legalábbis a neten), a discósok pedig játsszák a jókislányt napközben, rettentő álszentek. Mások elmondásából pedig a prostik méginkább odafigyelnek a védekezésre, kisebb az esély, hogy elkapsz valamit(mondom, az igényesek között).

És végül, nekem már elég sok nő hülyeségeit volt szerencsétlenségem hallgatni, lelki szemetesként működni és unom. Nem ismerkedni akarok, hanem dugni, biztosra menni, ennyi. Ha valaki bulin kívül megfog annyira, és kialakul valami abban a 2 évben, akkor elfelejtem ezt a gondolatmenetet, de sajnos nem látok rá sok esélyt.

2014. júl. 29. 00:29
 10/26 A kérdező kommentje:
Garabonc: teljesen igazad van, éppen ezért szeretnék tapasztalatot szerezni, profi lányokkal.
2014. júl. 29. 00:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!